Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 14.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: lębork, holandia, graffitti, kolejka
Lęborscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który malował graffitti na jednej z kolejek skm stojących na bocznym torze lęborskiego dworca.
 
Znają każdy kąt miejskiej dżungli. Nie boją się wysokości. Murki, ściany budynków, barierki, drzewa - nie są dla nich żadną przeszkodą - są wyzwaniem. Nie niszczą zabytków, nie są chuliganami i wandalami. To ostrowscy traceurs.
 
dodano: 14.07.2008 przez MAPO | TAGI: internet, film, edukacja, metody kształcenia
Światowe trendy i badania wskazują na coraz większe znaczenie filmów w edukacji i rozwoju osobistym. Coraz częściej wolimy coś szybko obejrzeć, niż studiować książki i inne tradycyjne pomoce naukowe.
 
dodano: 14.07.2008 przez MAPO | TAGI: wship, łazarski, szkoły wyższe, uczelnie
Wakacje za pasem, ale uczelnie wyższe nie odpoczywają. Studenci Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego już po raz szósty prowadzą w wakacje lekcje angielskiego dla dzieci z warszawskich szkół podstawowych.
 
dodano: 14.07.2008 przez grzegorz_rzechtalski | TAGI: gddkia, gwazdacz, droga nr 22, chojnice
Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie oddana do użytku obwodnica Chojnic. Wszystko przez warstwę ścieralną, która jest ponoć kiepskiej jakości.
 
dodano: 14.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: studia dzienne, studia stacjonarne, przyjęcie, studia
Listy wstępnie przyjętych oraz osób rezerwowych – na wszystkie kierunki studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia na Politechnice Gdańskiej – opublikowane zostaną 14 lipca, w poniedziałek, o godz. 13.00.
 
Wyobraźmy sobie sytuację, że lek na HIV został wynaleziony. Tygodniowa terapia zastrzykami dożylnymi lub doustnymi kapsułkami prowadzi do wyleczenia i w ciągu kilku miesięcy pandemia AIDS w 99% zostaje opanowana.
 
dodano: 13.07.2008 przez krzyplo | TAGI: gry w karty, poker, loterie, zakłady wzajemne
Niedawno Biuletyn Informacji Publicznej opublikował projekt kolejnej nowelizacji ustawy "hazardowej". Liberalna ponoć Platforma proponuje nam w nim m.in. wypranie z internetu wszelkich nawet śladów, e-hazardu. Czy to dobry pomysł?
 
dodano: 13.07.2008 przez damar | TAGI: sport, boks, adamek, mistrzostwa świata
11 lipca w Chicago Tomasz Adamek pokonał w 6 rundzie Amerykanina Gary Gomeza. Wygrana pozwoli mu walczyć o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej federacji IBF ze Steve'm Cunninghamem-24 września
 
dodano: 13.07.2008 przez kasiamielczarek
Bonsai KaMa Dedykowane Wiadomo Komu To był piękny dzień jak na te porę roku. Postanowiła pójść na basen i popływać, bo to lubiła najbardziej… Lubiła, tak samo jak uwagę, którą wzbudzała swoja urodą w rówieśni
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje