Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jak uchronić się przed niekorzystnymi zapisami w umowie kupna i na co zwracać uwagę przy jej podpisywaniu? Porad udziela Ewa Cieślik z biura sprzedaży Apartamentów Wiśniowa.
 
dodano: 26.09.2011 przez newdesign | TAGI: kuchnia, sztuka, mieszkanie, dom
Nowości i prostota, przeciętność i standardy coraz mocniej przekładają się na styl produktów i charakter sklepów. Projektowanie jest jednak ukierunkowane na odmienność i indywidualizm. Powrót do dawnego stylu dekorowania domu jest na czasie.
 
dodano: 26.09.2011 przez bet111 | TAGI: sport, piłka nożna, piłkarze, wyniki na żywo
Nie da się ukryć, że transmisje piłki nożnej od lat nie schodzą z ekranów polskich telewizorów. Mimo faktu, że sukcesy polskiej reprezentacji skończyły się już w latach 80-tych, to my nadal śledzimy ich mecze z uwagą.
 
dodano: 26.09.2011 przez pancharlie | TAGI: pieniądze, praca, studia, studenci
Kogo mamy przed oczami słysząc „student”? Mizernego chłopaczynę w swetrze, chłepcącego zupkę instant na akademikowym tapczanie. Kubek jeszcze przywieziony z ojczyzny, rzecz jasna. Budżet pochłonęły już piwa i ksero, a do pierwszego daleko.
 
dodano: 26.09.2011 przez phadera | TAGI: nieśmiałość
W dzisiejszych czasach nieśmiałość raczej utrudnia życie. Współczesny świat promuje ludzi przebojowych, potrafiących zaprezentować swoje możliwości w każdej sytuacji. Co w takim razie powinni robić ludzie nieśmiali ?
 
dodano: 22.09.2011 przez adpr | TAGI: dom, ciepło, analizy, pomiary
Kamera termowizyjna próbuje naśladować to co na przestrzeni milionów lat ewolucji stworzyła natura. Aby to zrozumieć należy przyjrzeć się bliżej budowie… ludzkiego oka.
 
dodano: 22.09.2011 przez snowevents | TAGI: góry, snowboard, deska, wyjazdy
Recenzja najnowszej superprodukcji Red Bull oraz Brian Farm, przedsmak rozpoczęcia sezonu zimowego!
 
dodano: 22.09.2011 przez zkarwat | TAGI: wiara, rodzina, życie, kościół
Niewierność, alkoholizm, niezgodność charakterów – to jedne z najczęściej wymienianych przyczyn rozwodów w XXI wieku. Częściej rozwodzą się osoby pochodzące z rozbitych rodzin i Ci, którzy zdecydowali się na ślub w bardzo młodym wieku.
 
dodano: 22.09.2011 przez maikeximu | TAGI: internet, miłość, gry, uczucia
Dzięki grom internetowym, niektórzy znajdują drogę do nawiązania swoich najciekawszych życiowych relacji...
 
dodano: 20.09.2011 przez phadera | TAGI: systemy bukmacherskie
Oferta bukmacherów cieszy się w naszym kraju rosnącym zainteresowaniem. Coraz więcej osób zawiera zakłady na wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje