Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Dla absolwentów szkół średnich przyszedł czas, kiedy muszą decydować o swojej przyszłości i drodze zawodowej. Wielu prawdopodobnie obrało już cel, dla szukających mała podpowiedź.
 
dodano: 18.05.2009 przez Mirnal | TAGI: zamach, prawo, rzut, żart
Pierwszy sławny rzut butem odbył się w Iraku i obuwie było mierzone nie tyle na stopę schodzącego z firmamentu prezydenta G.W. Busha, lecz było plasowane w cokolwiek wyższe partie ciała przywódcy USA.
 
dodano: 18.05.2009 przez witold_filipowicz | TAGI: sąd, sędzia, sądy, prawo
Sondaże opinii publicznej z początku roku, ukazujące ocenę polskiego wymiaru sprawiedliwości są wymowne. Jest źle. Laur pierwszeństwa braku zaufania zdobyli sędziowie.
 
dodano: 18.05.2009 przez WiXa | TAGI: handlarze, opium, policja, areszt
Rosyjskie służby antynarkotykowe oskarżyły setki sprzedawców maku o handel narkotykami.
 
dodano: 16.05.2009 przez shara | TAGI: telegram, chocolissimo, dzień, pomysł
IThink zaprasza na konkurs z okazji Dnia Matki.
 
dodano: 16.05.2009 przez karolo2 | TAGI: stres, ustny, trema, egzamin
Nadmierne emocje tuż przed ustnym egzaminem i w jego trakcie są dla nas nieprzyjemne, przeszkadzają nam, nie pozwalają myśleć sprawnie i sprawiają, że źle wypadamy przed komisją.
 
dodano: 16.05.2009 przez damar | TAGI: ludzie, rozczarowanie, rozstania, związki
Miłość nie zawsze kończy się happy endem, ponieważ nieraz różnice między osobami są tak wielkie, że nie potrafią oni być ze sobą i się rozstają. Jednak to nie powinno nigdy być przyczyną do zamknięcia się i załamywania.
 
dodano: 16.05.2009 przez damar | TAGI: narodowość, ocena, portret, polacy
Współcześni Polacy są zupełnie inni niż ich ojcowie i dziadkowie, ponieważ żyją w wolnej i demokratycznej Polsce, nie muszą walczyć o ojczyznę, oddawać dla niej życia. Dzięki temu mogą studiować, zdobywać doświadczenie.
 
dodano: 15.05.2009 przez damar | TAGI: polska, nepotyzm, korupcja, urzędy
W Polsce od dawna istnieje ciche przyzwolenie społeczne i zwyczaj obsadzania stanowisk przez członków rodzin oraz korumpowania władzy i urzędników. Stąd trudno jest podjąć z nim skuteczną walkę. Jednak należy to robić, by coś zmienić.
 
Glazura, czy to w kuchni, czy w łazience, czy na ścianie, czy też na podłodze to idealne rozwiązanie dla praktycznych pań domu. Glazura służy bowiem przez długie lata i co bardzo ważne jest niezwykle łatwa do sprzątania.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje