Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Rozmowa z dyplomowaną kosmetyczką Salonu Padme Fryzjerstwo Kosmetyka w Lublinie Ewą Klimkowicz.
 
dodano: 19.10.2011 przez andrzej_wawreczko | TAGI: krakow, miasto, komunikacja, aglomeracja
W Dzienniku Polskim z dn. 22 stycznia 2011 r. str. B2 zamieszczono publikację Pt.” Potrzeba więcej parkingów?” Oto moja propozycja usprawnienia komunikacji na zatłoczonych ciągach komunikacyjnych.
 
W czasach recesjii większość osób planuje ciąć koszta oraz planuje pomniejszenie wydatków. Wiele firm dąży aby zmniejszyć wydatki na wszelakie możliwości i tam gdzie tylko mają taką sposobność.
 
dodano: 17.10.2011 przez komodomeble | TAGI: kuchnia, meble, meble kuchenne, kuchnie
Kuchnia to serce każdego domu czy mieszkania. Bez względu na jej wielkość stanowi ona bardzo często jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez domowników. To właśnie tu zaczynamy dzień przygotowując sobie rano śniadanie ...
 
dodano: 17.10.2011 przez gagath | TAGI: tatuaż, tattoo, tatuaze, piercing
W ostatnich latach ranga tatuażu jako zjawiska kulturowego poważnie wzrosła.
 
dodano: 17.10.2011 przez natea | TAGI: studia, edukacja, e-learning, e-studia
Jesteśmy dziś świadkami nieustannego wdrażania innowacyjnych pomysłów w każdej sferze codziennej egzystencji. Szybki rozwój techniki zaczyna być poważnie odczuwalny już u podstaw edukacji jednostek i całych społeczeństw.
 
dodano: 17.10.2011 przez physio | TAGI: podłoga, dąb, podłoga drewniana, baltic wood
Dąb - Quercus - symbol siły. Wykorzystywany od tysięcy lat solidny budulec. Jeden z najbardziej cenionych, także w branży podłóg drewnianych.
 
dodano: 14.10.2011 przez maszmedia | TAGI: praca, konkurs, staż, białystok
Trzymiesięczny płatny staż w rozwojowej firmie – taka jest nagroda dla zwycięzcy piątej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską, zorganizowanego przez białostocką spółkę APS SA.
 
Decyzja o wyborze fotografa ślubnego jest jedną z najtrudniejszych jakie czekają Młodą Parę. Efekt jego pracy ma być wszak pamiątką na całe życie, a przecież ślubu nie można powtórzyć...
 
dodano: 14.10.2011 przez faktarte | TAGI: kuchnia, sport, zdrowie, dieta
Smukłe ciało okraszone złocistą opalenizną nie musi odchodzić w zapomnienie wraz ze spadającymi liśćmi. Podpowiadamy jak zadbać o utrzymanie wakacyjnej figury i kondycji bez względu na niekorzystne warunki pogodowe.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje