Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Od kilku lat pracownicy mogą korzystać z tzw. urlopów na żądanie, które nie są w żaden sposób ujęte w grafikach urlopów.
 
dodano: 25.12.2009 przez Damian Żuchowski | TAGI: los indian, indianin, indianie, panama
Projekty budowy tam na rzekach stał się pretekstem dla podważenia podstawowych praw panamskich Indian.
 
dodano: 25.12.2009 przez njnowak | TAGI: nowosybirsk, syberia, rosja, przyszłośc
Ani to komedia, ani to tragedia... Ot, sylwestrowa opowieść o człowieku, który bardziej kocha roboty niż ludzi...
 
Czy zdarzyło się, że dało Ci do myślenia, dlaczego w niemal każdym kasynie na świecie i u niemal każdego bukmachera, gra się w podobne gry?
 
dodano: 24.12.2009 przez mikolajczuba | TAGI: kuroniówki, święta, pomagać, pomoc
Jacek Kuroń - jeden z najbardziej zasłużonych działaczy opozycji demokratycznej, społecznik, pozostawił po sobie bogaty dorobek. Jego pozytywny wpływ na kształt stosunków społecznych dzisiejszej Polski - choć subtelny jest trudny do przecenienia.
 
Pewnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu tarczyca. Czasami bywa tak, że jesteśmy rozdrażnione, miewamy kłopoty z utrzymaniem wagi albo też stan cery się pogorszył. Winą za to obarczamy stres i przemęczenie.
 
dodano: 24.12.2009 przez princesimon | TAGI: uczucia religijne, obraza
Coraz więcej protestów o obrazę uczuć religijnych – czego szczerze mówiąc nie rozumiem, bo wyznawcy małych i wielkich religii od wieków nie tylko się nienawidzą, lecz także skutecznie wyniszczają.
 
dodano: 23.12.2009 przez hamilton | TAGI: umysł, inteligencja
Einstein miał kłopoty w szkole, van Gogh cierpiał biedę i nie potrafił się utrzymać . Faraday będąc asystentem profesora , był tak pogardzany, że musiał jadać w kuchni.
 
Nie chciałbym teoretyzować, najlepiej jeśli krótko opiszę ci mój przypadek, który wciąż jest aktualnie w trakcie obróbki . Nie będzie to żadna mowa motywacyjna, ani fantazja – przypadek jest jak najbardziej realny i prawdziwy.
 
dodano: 23.12.2009 przez hamilton | TAGI: zwierze, tasmania, diabeł
Oczywiście . Nogi krótkie, uszy podobne do nietoperza, pozbawione sierści i różowe. W pysku długie groźne kły i śmierdzą.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje