Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
dodano: 23.01.2010 przez Mirnal | TAGI: racjonalizacja, budownictwo, haiti, trzęsienie zimi
Żeromski wymyślił szklane domy, pora na domy ze stali!
 
dodano: 23.01.2010 przez filipc | TAGI: projekty, polska, warszawa, zakupy
Polska ma mnóstwo dobrych projektantów, którzy szukają miejsc i możliwości żeby się pokazać. Klienci coraz częściej szukają ciekawych projektow z krótkich serii.
 
dodano: 22.01.2010 przez filipc | TAGI: pokaz, centrum cybernetyki, luty, polska
Po co komu staż u Zienia? Czy Ossoliński da radę rozebrać marynarkę? Kiedy PROSTO stanie się popularne jak Adidas? To tylko niektóre z pytań, z jakimi będą się musieli uporać uczestnicy nowego cyklu warsztatów modowych
 
dodano: 22.01.2010 przez Mirnal | TAGI: racjonalizacja, uszkodzenie ciała, prawo
Podobno straż miejska zawiadomiła właściciela kamienicy o konieczności strącenia owego dachowego lodu, ale przez kilkadziesiąt godzin nie zareagował on na monity, zatem postanowiono wlepić mu mandat.
 
dodano: 22.01.2010 przez Mirnal | TAGI: europa, prawo, mon
Pod takim tytułem media podały, że Ministerstwo Obrony Narodowej wycofa z regulaminu wojskowych aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapis o konieczności posiadania narodowości polskiej (po interwencji Radia TOK FM).
 
dodano: 22.01.2010 przez Rudzielec | TAGI: sens, życie, poglądy, moralizm
„Moralność w dzisiejszych czasach…” Ostatnio zaczęłam się zastanowić nad funkcją jaką pełni moralność w dzisiejszych czasach… Czy ma ona jeszcze jakiekolwiek znaczenie dla naszego życia? Sumienia? Postrzegania świata może tego co myślą o nas inni?
 
 
dodano: 21.01.2010 przez sirrunka | TAGI: kontrkultura, trendy, plemienność, belly dance
Kiedy tancerki tradycyjnego tańca brzucha emanują kobiecością, czarują płynnością wężowych skrętów dłoni i uwodzą zmysłowymi ruchami bioder, one tworzą swoistą kontrkulturę taneczną, przeciwstawiając się cukierkowemu charakterowi tańca.
 
dodano: 21.01.2010 przez hamilton | TAGI: więzienie, galery
Były okresy kiedy galernicy byli ludźmi wolnymi, ale też długi okres, który dla wielu istnień ludzkich był piekłem. I o nich ta opowieść.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje