Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 13.02.2010 przez paweljaroszynski | TAGI: leki, przeziębienie, rodzice, maluchy
Ból jest objawem budzącym lęk. Szczególnie niepokoi, gdy dotyka nasze dzieci. Bolesne ząbkowanie, bóle głowy, gardła, mięśni, bóle wzrostowe czy pourazowe. Każdy z nich może być niezwykle uciążliwy i ostro dać się we znaki.
 
dodano: 13.02.2010 przez dakini23 | TAGI: czas wolny, kobiety, warsztaty
Zima. Brudny śnieg spływający z szyb, telewizor i wciąż te same seriale - o chandrę nie trudno. Niemalże słychać jak puka do drzwi… A może to właśnie zimowe wieczory są najlepszym czasem na odkrywanie i rozwijanie pasji?
 
dodano: 11.02.2010 przez sigmund3 | TAGI: pomorski koci dom tymczasowy, www.pkdt.pl
Szczytna idea rodem z Trójmiasta sformalizowała się w Pomorski Koci Dom Tymczasowy (www.pkdt.pl). Życzmy sobie i kotom aby podobnie się stało w innych regionach kraju.
 
Jak zmierzyć skuteczność billboardu? Skąd wiadomo ile zarobiłeś oklejając autobus? W jaki sposób wyliczysz że opłaciło Ci się to opłaciło skoro nie wiesz ile na tym zarobiłeś? Tradycyjna reklama nie jest już skuteczna! Więc co dalej?
 
dodano: 11.02.2010 przez wojtekk94 | TAGI: teatr, taniec wampirów, musical, roman polański
Jerzy Jeszke to aktor musicalowy, który obecnie występuje w spektaklu Romana Polańskiego „Taniec Wampirów” w roli Chagala. Jest wybitną postacią scen musicalowych. Zapytałem Jerzego Jeszke o jego współpracę z Romanem Polańskim.
 
dodano: 11.02.2010 przez ramroz | TAGI: coach, coaching, nlp, szkolenia
Nikt nie lubi kiedy się mu coś sprzedaje ale każdy uwielbia kupować. Ty też. To dlatego niechętnie przyjmujesz ulotki reklamowe na ulicy, dlatego odkładasz słuchawkę kiedy telemarketer proponuje Ci jakąś usługę i dlatego też unikasz akwizytorów...
 
 
dodano: 10.02.2010 przez demaskator | TAGI: socjologia, maciej krzystek, dmowski, patriota
Niedawno jeden z Internautów podrzucił mi intelektualną zagwozdkę. Oznajmił, iż jest polskim patriotą, ale brzydzi się nacjonalizmem, gdyż jest internacjonalistą.
 
dodano: 10.02.2010 przez sierszchula | TAGI: coaching, zmiana, rozwój osobisty, life coaching
Life coaching możemy zdefiniować jako proces pomagania ludziom w osiąganiu ich osobistych celów. Podobnie jak coaching zmiany, life coaching obejmuje wsparcie w skutecznym radzeniu sobie z różnymi zagadnieniami dotyczącymi funkcjonowania.
 
dodano: 10.02.2010 przez beskidek | TAGI: fakturowanie, vat 2010, podatek, vat
W myśl projektu na nowo zostanie zdefiniowane pojęcie działalności gospodarczej. Tym samym zmianie ulegnie definicja podatnika VAT.W świetle obecnie istniejących uregulowań podatnikiem VAT nie jest osoba wykonująca działalność osobiście.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje