Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 29.03.2010 przez tomasz_bar | TAGI: justyna kowalczyk
Kilka dni temu zakończył się sezon biegów narciarskich, w których zwycięzcą została Justyna Kowalczyk. Polka oprócz zdobycia Kryształowej Kuli pobiła przy okazji rekord punktów zdobytych w jednym sezonie.
 
dodano: 29.03.2010 przez isas
Kobieta stale jest pod presją dobrego wyglądu. Nic więc dziwnego, że ciągle jest poddawana osądowi otoczenia, zwłaszcza w młodym wieku.
 
dodano: 29.03.2010 przez tomaszrr | TAGI: mistrzów, liga, mecz, kuszczak
Od kilkudziesięciu lat niewspółmiernie rosną zarobki piłkarzy do niebotycznych sum. Nie stanął temu na przeszkodzie nawet kryzys. Co prawda zostało to trochę zahamowane, ale nie na długo, bo któż z nas nie pamięta niebotyczny transfer C. Rona.
 
dodano: 29.03.2010 przez monika56 | TAGI: ustępowanie miejsca, babcia, młodzież, komunikacja
Z czym, a raczej z kim kojarzy Wam się słowo „babcia”? Zapewne każdy odpowiedziałby podobnie: wyśmienite i sycące obiady, ciepłe kapcie, owocowa herbatka; zapach lawendy i wielka, bezinteresowna miłość. Jednak?....
 
Wszelkie targi, wystawy, konferencje oraz akcje promocyjne wiążą się z rozprowadzaniem dużych ilości gadżetów firmowych. Warto przy tej okazji zaoferować oryginalny, ciekawy, a jednocześnie skutecznie prezentujący firmę drobiazg - Poster Pen!
 
dodano: 27.03.2010 przez njnowak | TAGI: nop, ppn, narodowe odrodzenie polski, polska partia narodowa
STOP konfliktom personalnym w ruchu narodowym!
 
dodano: 27.03.2010 przez carmen32 | TAGI: języki, nauczanie wczesnoszkolne, przedszkole, dzieci
Rodzice są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest znajomość języków obcych oraz gruntowne wykształcenie. Konsekwencją jest wzrost popularności zarówno dwujęzycznych przedszkoli, jak i szkół podstawowych, które przygotowują dzieci
 
dodano: 27.03.2010 przez zeebii | TAGI: szaniawski, saturn, uran, powstanie
Bo co ma żołnierz ciapa, który poszedł jak ciele uwiązane na postronku i najgorsza ofiara losu, do carskiej armii ze starym wiecznym buntownikiem, będącym uosobieniem Urana, panem Julianem Ordonem, i z Kalasantym Szaniawskim...
 
dodano: 26.03.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: poezja, wino, muzyka, gody
Ileż to razy każdy z nas słyszał ten obleśny seksistowski i mizoandryczny tekst… Pamiętacie, w jakim kontekście on zazwyczaj pada? Tak jest, w kontekście zachowań seksualnych.
 
dodano: 26.03.2010 przez ramariusz | TAGI: edukacja, władza, polityka, myślenie magiczne
Królowie przekazywali swoim tymczasowym zastępcom przede wszystkim funkcje magiczne. Dzięki nim było możliwe zapanowanie nad złymi duchami i odwrócenie uwagi demonów od prawdziwego króla.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje