Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Niektórzy z nas prowadzą własne działalności gospodarcze, niestety w trakcie jej prowadzenia jesteśmy zaskakiwani w bardzo różny sposób. To co przytrafiło się mi, zapamiętam do końca życia i to nie jest żart.
 
dodano: 20.05.2010 przez njnowak | TAGI: zaświaty, pogrzeb, ostatnia wola, ateizm
Refleksje na temat śmierci.
 
dodano: 19.05.2010 przez apartament1
Wielu ludzi mających pieniądze zastanawia się jak je zainwestować. każdy chciałby żeby jego inwestycja przynosiła odpowiedni zysk i najlepiej, żeby nie ponosić przy tym dużego ryzyka. Zobacz, jak to wygląda dla apartamentów na wynajem.
 
dodano: 19.05.2010 przez r.zarzeczny | TAGI: praktycy, teleopieka, marta kaprzyk
Starość - słowo zakazane. Najlepiej widać to w mediach: strony popularnych magazynów zadrukowane są reklamami kremów przeciwzmarszczkowych, a gwiazdy dążą do znalezienia sposobu na wieczną młodość.
 
dodano: 19.05.2010 przez presston | TAGI: męskie ręce, pielegnacja, kosmetyki
Kobiety bardzo zwracają uwagę na męskie dłonie, dlatego powinny być gładkie i z zadbanymi paznokciami tak samo jak u płci pięknej. Zwłaszcza, że nie zajmuje to wcale tak wiele czasu i nie jest zabiegiem skomplikowanym.
 
dodano: 19.05.2010 przez dragu66
Oglądając telewizję, słuchając radia, czytając gazety, a nawet wychodząc do sklepu - nieustannie jesteś atakowany przekazami podprogowymi, które mają jeden cel: MANIPULACJA. Czy wiesz, że Twoje aktualne poglądy nie koniecznie muszą być Twoje.
 
dodano: 18.05.2010 przez presston | TAGI: pielęgnacja skóry, pielegnacja, kosmetyki, mężczyzna
Czasy gdy, mężczyznom wystarczało jedynie mydło i krem do golenia minęły bezpowrotnie. Coraz częściej męskie kosmetyczki wyposażone są tak samo bogato jak damskie.
 
dodano: 18.05.2010 przez szemkel
I możliwe, że właśnie dlatego nie szczędzi, trzeba przyznać, dosadnych słów krytyki ludziom, którzy według niego nie tylko mają złą wizję Polski, ale i posługują się niewłaściwymi, często haniebnymi metodami.
 
dodano: 18.05.2010 przez presston | TAGI: makijaż, kosmetyki, uroda, makijaż permanentny
Głównie ma zastosowanie przy korekcji brwi, ust oraz linii oczu. Jest najlepszy dla pań zapracowanych i nie mających czasu na codzienne malowanie się oraz polecany jest paniom dojrzałym.
 
dodano: 18.05.2010 przez presston | TAGI: włosy, pielegnacja, włosów, prostowanie
Proste, rozpuszczone włosy to, pomimo iż najprostsza, pożądana przez wiele z nas fryzura. Są dość proste do okiełznania oraz stanowią bazę do układania innych uczesań.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje