Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 28 odpowiedników dla

wystawa

dodano: 20.01.2010 przez koloasp | TAGI: wystawa, wystawy, obrazy, kultura
Artystka pokazuje nam to co widzimy każdego dnia. Tych, których mijamy na każdym kroku - kobiety anonimowe, nieznane....Jednak dopiero patrząc na jej obrazy dostrzegamy to co jest niewidzialne dla oka.
 
dodano: 28.07.2009 przez gregsk | TAGI: muzyka, breakout, niebiesko-czarni, czerwono-czarni
Fragmenty bogatej kolekcji Franciszka Walickiego -
 
dodano: 05.06.2009 przez WiXa | TAGI: obrazy, malunek, wystawy, wystawa
Avtandil Gurgenidze po raz drugi odwiedził Polskę. Tym razem Warszawę. Jego prace zobaczyć będzie można z 5 na 6 czerwca w galerii Strzelecka. Równocześnie artysta prowadzi rozmowy ze znanym producentem farb. Chce wykonać projekt murali w Polsce.
 
dodano: 08.05.2009 przez shara | TAGI: maj, czas, wolny, weekend
Akcja Włącz się! Kulturalnie zaprasza wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic na radosny trzydniowy maraton kulturalny.
 
dodano: 24.03.2009 przez WiXa | TAGI: warszawa, przemysł, wzornictwo, wystawa
Dokładnie w środę 18 marca wybraliśmy się z kolegą na wystawę w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ponieważ śledzimy takie wydarzenia i nic nie umknie naszej niekończącej się ciekawości.
 
dodano: 29.09.2008 przez magawolyniec | TAGI: angielski pacjent, anish kapoor, aktorka, portret
Juliette Binoche, uznawana za gwiazdę światowego największego formatu, współpracuje z największymi postaciami świata filmowego. Znana aktorka o niemniej znanej charyzmie otwiera wystawę Portraits In-Eyes w londyńskim British Film Institute..
 
W pasażu Galerii Krakowskiej (to duże centrum handlowe tuż przy dworcu PKP w centrum Krakowa) ma miejsce interesująca wystawa: Mechaniczny Świat Kartonu.
 
W pasażu Galerii Krakowskiej (to duże centrum handlowe tuż przy dworcu PKP w centrum Krakowa) ma miejsce interesująca wystawa: Mechaniczny Świat Kartonu.
 
dodano: 09.08.2008 przez ziutka | TAGI: galeria, skwer kościuszki, gemini, centrum kultury i rozrywki
Od jutra - 9 sierpnia - w Galerii Malarzy Gdyni w Centrum Kultury i Rozrywki Gemini będzie można podziwiać wystawę malarstwa Marka Wróbla zatytułowaną
 
dodano: 08.08.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: zbiór, kolekcja, wystawa, tarnowscy
Wystawę jednej z najcenniejszych polskich kolekcji rodowych – Tarnowskich z Dzikowa – zwiedzać będzie można od 18 sierpnia w Gmachu Głównym Biblioteki Narodowej na Polu Mokotowskim.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje