Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 58 odpowiedników dla

rodzina

dodano: 21.11.2011 przez futurepr | TAGI: rodzina, dziecko, rodzic, macierzyństwo
Będziesz mamą! Jesteś z tego powodu szczęśliwa i podekscytowana. Z drugiej strony jednak….. odczuwasz niepokój i masz wiele wątpliwości. Ile razy pytałaś samą siebie: „czy będę dobrą matką? jak sobie poradzę?”
 
dodano: 31.10.2011 przez a.wasowska | TAGI: rodzina, develey, sos sojowy kikkoman, wspólne gotowanie
Najnowsze badania przeprowadzone przez firmę Schwartz wskazują na to, że gotowanie dla 70 procent pań jest przykrą koniecznością i najbardziej stresującym domowym zajęciem.
 
dodano: 27.10.2011 przez a.wasowska | TAGI: rodzina, develey, sos sojowy kikkoman, wspólne gotowanie
Najnowsze badania przeprowadzone przez firmę Schwartz wskazują na to, że gotowanie dla 70 procent pań jest przykrą koniecznością i najbardziej stresującym domowym zajęciem.
 
dodano: 22.09.2011 przez zkarwat | TAGI: wiara, rodzina, życie, kościół
Niewierność, alkoholizm, niezgodność charakterów – to jedne z najczęściej wymienianych przyczyn rozwodów w XXI wieku. Częściej rozwodzą się osoby pochodzące z rozbitych rodzin i Ci, którzy zdecydowali się na ślub w bardzo młodym wieku.
 
dodano: 20.09.2011 przez domore | TAGI: rodzina, pomoc, akcja charytatywna, pomoc charytatywna
W rodzinie siła! Prawda to dosyć oczywista. Dlaczego więc nie wykorzystać tej rodzinnej energii do czynienia dobra?
 
dodano: 13.05.2011 przez agula44 | TAGI: rodzina, wychowanie, dzieci, relacje międzyludzkie
W sytuacjach kiedy dziecko postępuje inaczej niż byśmy tego chcieli, mówimy, że źle się zachowuje. Większość dorosłych uważa, że dzieci są grzeczne lub niegrzeczne. Czy słusznie?
 
dodano: 12.02.2011 przez bonus1 | TAGI: rodzina, zdrowie, prawa człowieka, oszustwo
Prof. Araszkiewicz jest kierownikiem Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UMK i znalazł się w elitarnym gronie osiemnastu osób, którym przyznano tytuł Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich
 
dodano: 27.10.2010 przez medycynka | TAGI: ciąża, dziecko, rodzina, kobieta
W obecnych czasach priorytetem dla młodych kobiet jest kariera zawodowa, a myśl o posiadaniu dziecka jest okładana „na później”. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, ile czasu ma jeszcze na to ich organizm...
 
dodano: 24.10.2010 przez physio | TAGI: rodzina, wygoda travel, zima, dzieci
Jeśli uważasz, że wyjazd na narty z dzieckiem zawsze musi odbywać się kosztem twojej własnej przyjemności z jazdy – mylisz się. W Polsce coraz większą popularnością cieszą się zimowe wyjazdy typu „Mama i Ja”.
 
Już od czasów średniowiecznych świat nie był przyjazny człowiekowi. Człowiek funkcjonował w społeczeństwie agrarnym. Ochronę jednostce zapewniało życie w grupie, a rodzina stanowiła najważniejszą i najmocniejszą strukturę społeczną.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje