Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 27 odpowiedników dla

bezpieczeństwo

dodano: 04.07.2011 przez kbanas | TAGI: bezpieczeństwo, zdrowie, wypoczynek
Rozpoczynają się wakacje, wypoczynku i relaksu. Niemniej jednak jest to również czas wielu zagrożeń. Uciążliwe upały, wysiłek fizyczny, nagły stres czy szok temperaturowy po zetknięciu z zimną wodą mogą wywołać zatrzymanie akcji serca.
 
dodano: 11.03.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: polska, bezpieczeństwo, inwigilacja, urząd
W pierwszej części artykułu: o nowych dowodach osobistych, upowszechnianiu układów opartych na RFID oraz chipowaniu zwierząt i ludzi.
 
dodano: 04.09.2010 przez arbovision | TAGI: wypoczynek, lato, basen, pływanie
Jednym ze zwiastunów schyłku lata jest zawsze pogorszenie pogody. Kiedy temperatura na zewnątrz spada, a na niebie zbierają się ciemne chmury, wielu rodziców decyduje się na wizytę na krytym basenie.
 
dodano: 13.07.2010 przez arbovision | TAGI: bezpieczeństwo, dziecko, plac zabaw
Pamiętamy o stosowaniu kremów z filtrem słonecznym i nakryciach głowy dla naszych podopiecznych. Co jeszcze należy zrobić, żeby chronić swoje dziecko w czasie wakacji? Zadbajmy o bezpieczeństwo na placach zabaw!
 
dodano: 25.03.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: kobiety, bezpieczeństwo, ruch, samochody
Na ewidentny fakt żeńskiego braku umiejętności kierowania pojazdami, panie często odpowiadają, że powodują mniej wypadków. A jak sprawy mają się naprawdę?
 
dodano: 18.02.2010 przez Mirnal | TAGI: sport, bezpieczeństwo, wankuwer, igrzyska
Po parogodzinnym śledztwie Międzynarodowa Federacja Saneczkarska (FIL) i kanadyjski koroner ogłosili, że śmierć gruzińskiego saneczkarza była spowodowana błędem sportowca, a nie wadliwym zabezpieczeniem toru. Skandal, po prostu skandal!
 
dodano: 18.02.2010 przez Mirnal | TAGI: sport, bezpieczeństwo, wankuwer, igrzyska
Być może dzisiaj ocenimy propozycję skierowania omawianej tragedii do rozpatrzenia przez kanadyjskiego rzecznika praw obywatelskich jako bezzasadną, ale może jutro...
 
dodano: 30.07.2009 przez Mirnal | TAGI: obywatele, ofiary, poszkodowani, poszkodowany
Dawniej hasło ‘wolność’ kojarzyło się z niepodległościowymi zrywami, zaś ‘bezpieczeństwo’ ze spokojnym międzynarodowym współistnieniem (ale także z bezpieką oraz występowało w aspekcie higieny pracy).
 
dodano: 25.07.2009 przez Mirnal | TAGI: bezpieczne, ofiary, sądy, policja
Wolność to prawa obywateli wyznaczone przez dobro powszechne, interes narodowy i porządek prawny. Tyle jedna z definicji hasła.
 
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje