Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

By się nie zmarnować...

Autor: heaven
dodano 30.08.2008

Jak powstaje wielkie-małe dzieło ? Mowa o tych w moim otoczeniu, którzy nie chcą marnować życia i tego co świetnie potrafią.


 W tym temacie mogę napisać tylko tyle ile wiem, niestety wiele tego nie jest. Żałuję, że nie mogę porozmawiać z Tymi, o których mowa w tym artykule. Być może nie byli by zadowoleni z tego, że podejmuję Ich temat, jednak uważam że warto o nich napisać.


Znam chłopaków dość długo, z jednym z nich chodziłam dziesięć lat do jednej klasy. Podobno zaczęło się w gimnazjum, jednak ani ja ani wiele innych osób o tym nie wiedziało. Dopiero teraz okazało się, że wiedział o tym jeden z jego najlepszych kumpli.

Okazało się że dwaj bracia, którzy lubili słuchać hip hop nie tylko słuchają, ale też próbują sami coś tworzyć.
Jakiś czas temu chłopcy mieli swój pierwszy występ. Widzów wielu nie było, bo mało też osób wiedziało o tym. Jednak ze znajomymi wybraliśmy się tam, była również Ich rodzina. Chłopcy bardzo się denerwowali, bo przecież w końcu nie śpiewali już tylko dla siebie,ale też dla nas wszystkich. Wszystko wypadło świetnie. Sama byłam pod ogromnym wrażeniem,pomijając już samą muzykę, Ich teksty są bardzo dobre i prawdziwe.
Obecnie chłopacy występują coraz częściej i  z tego co wiem nic z tego nie mają jedynie to, że mogą wystąpić przed większą publicznością. Nie chwalą się nikomu i dalej robią to co lubią i to co dobrze Im wychodzi. Dobrze byłoby gdyby ktoś ich dostrzegł, ktoś kto miałby jakiś pośredni wpływ na to jak potoczą się ich losy. Chociaż nie wiem czy chłopacy chcieli by stać się bardziej komercyjni. Występują jako grupa MGF, do teraz nie wiem dlaczego akurat tak. Chłopacy śpiewają też z innymi którzy tak jak oni sami zaczynali coś tworzyć.
Ich kawałki są na stronach www.nuta.pl i www.wrzuta.pl. Jak sami o sobie napisali robią to po to żeby nie zmarnować siebie samych siedząc pod sklepem z butelką taniego wina. Osobiście rzadko słucham hip hopu,ale wiele Ich kawałków bardzo mi się podoba, a wszystkich zapewne nie słyszałam.


Ten artykuł jest wyrazem podziwu i mojego ogromnego uznania dla tego co robią. Mam nadzieję, że uda im się i będą mogli dalej robić to co lubią. Jeśli ich talent i pasja mogłyby zapewnić Im godne życie w przyszłości to byłoby to wielkie dzieło.
   By się nie zmarnować... - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: heaven
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD heaven
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
28.06.2007 08:12:34
17.05.2007 08:33:46
26.04.2007 15:00:32
zobacz więcej
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje