Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Trzeci rok z Teatrem Atelier

dodano 06.08.2008
Trzeci rok z Teatrem Atelier

PZU Życie SA po raz trzeci został patronem głównym Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Dla artystów to kolejny rok niezwykle intensywnych działań.


PZU Życie SA towarzyszy we wszystkich wydarzeniach aktorom sopockiego Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej od 2006 roku. W lipcu 2008 r. przedłużono umowę na następny rok – Ten teatr nieustannie oferuje coś nowego swoim widzom. Tylko w wakacje odbędą się w nim dwa recitale, trzy spektakle muzyczne, koncerty, warsztaty, konkursy. To dla nas ogromny zaszczyt, ze możemy wesprzeć działania tak znamienitej instytucji kulturalnej – mówi Michał Witkowski, rzecznik prasowy PZU Życie SA.
Nie ma chwili, by na deskach Teatru Atelier coś się nie działo. Sierpień rozpoczął się znanym wszystkim konkursem na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej „Pamiętajmy o Osieckiej”. Na 17 sierpnia zaplanowano premierę spektaklu muzycznego „Anty Szanty” w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Program urozmaicą recitale: Sławomira Maciejewskiego pt. "Siłownia" (przy akompaniamencie Bogdana Hołowni) oraz Mirosława Czyżykiewicza, charyzmatycznego pieśniarza, kultowego gitarzysty, malarza. kompozytora. Tegoroczny sezon w Teatrze Atelier zamkną dwa spektakle dramatyczne: "Wariacje Bernhardowskie" w reżyserii Gabriela Gietzkiego oraz monodram Piotra Machalicy "Mały światek Sammy Lee" w reżyserii Anny Kękuś.
Ponadto jesienią odbędzie się 18 koncertów w ramach tournee André Ochodlo & The Jazzish Klezmer Company po Niemczech, Austrii, Węgrzech, Czechach i Słowacji. Na wiosnę zaplanowano również trasę koncertową po Hiszpanii i Katalonii. A już zimą zaczną się przygotowania do spektakli w Ostrawie i Częstochowie, a także pierwsze przymiarki do „Lata teatralnego” w 2009 r.
   Trzeci rok z Teatrem Atelier - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
jestem debianem
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje