Uzbrojone komando przebrane za policję wkroczyło w sobotę o świcie do więzienia w stanie Zacatecas (północ Meksyku) i uwolniło 53 osoby – powiedzieli agencji AFP przedstawiciele meksykańskiej prokuratury.
Zaledwie 20 minut wystarczyło 34-letniemu kierowcy motocykla, by uzyskać 64 punkty karne. Policjanci z Lęborka na krajowej szóstce zatrzymali pirata, który uciekał nawet 190km/h. Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.
Karambol na jednej z ulic Nowego Jorku. Rozpędzony autobus uderzył na skrzyżowaniu w minivana, tira i zaparkowaną nieopodal ciężarówkę. Rannych zostało co najmniej 5 osób (CNN).
Policjanci z Kartuz wspólnie z policjantami z Żukowa zaraz po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali cztery osoby, które włamały się do sklepu w miejscowości Leźno. Wśród zatrzymanych była 18-letnia kobieta.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.