Tlacotalpan, na co dzień senne portowe miasteczko, na przełomie stycznia i lutego zaczyna tętnić życiem, a to wszystko za sprawą... Matki Boskiej Gromnicznej.
Rzecz dzieje się w elektrowni Florida Power & Light Company. W związku z przebudową istniejącej instalacji, zbudzono kominy i generatory, które już wystarczająco długo pracowały. Oto efekt pracy ekipy wyburzającej.
Starsza babka próbuje swoich sił na nowym skuterze.
Więcej śmiesznych zdjęć i filmów na stronie głównej http://www.megaprzypaly.pl/ - Zapraszamy!
Już teraz dodaj ten kanał do obserwowanych i polecaj znajomym!
Codziennie oglądaj nowe, śmieszne filmy i zdjęcia.
W Paryżu można kupić koszulki z antysemickimi napisami. Zajęła się tym już tamtejsza prokuratura i opisały to światowe media. Można też kupić portrety Stalina i innych zbrodniarzy, ale to już nie wzbudza oburzenia.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.