Narodzie kochany to mój apel.
Drogi, uciśniony Narodzie zaczęły się wyborcze szopki, więc łykaj te tanie kity jak pelikan rybki. Czemu dajesz wmówić sobie, że wybory=igrzyska, że można stosować wszelkie chwyty, aby złapać parę punktów.
Spróbujmy na zimno, bez żadnych niepotrzebnych emocji, zanalizować to co minister edukacji Roman Giertych powiedział w swoim przemówieniu w Heidelbergu.
Przy okazji meczu bokserskiego: Lepper kontra PiS, panu przewodniczącemu Andrzejowi wyrwała się niefortunna wypowiedź, jakoby postępowanie PiS-u to nie był już taniec chocholi, a padaczka.
Statystyczny Polak myśląc o Rumunii widzi oczyma wyobraźni brudnawą grupkę Cyganów żebrzącą pod kościołem, gdzieś pomiędzy nimi Ceauşescu i ducha Drakuli, który dodaje widokowi grozy. Statystyczny Rumun myśląc o Polsce... nie myśli nic.
Dylematem Polski jest że "i chciałaby, i boi się". Z jednej strony dobrze jest być partnerem i współdecydować o kształcie swego losu, ale z drugiej trzeba znać swoje miejsce w szeregu.
Lewica w Polsce praktycznie nie istnieje. Została skutecznie zmarginalizowana przez neoliberalno-konserwatywną prawicę, która sprawuje władzę niezależnie od składu kolejnych rządów i parlamentów.
W moim artykule chciałbym państwu pokazać, jak wiele polskich talentów mieszka poza granicami naszego kraju i często przez zaniedbanie PZPN-u , strzela bramki dla zagranicznych reprezentacji.
Niewielu oglądając teledysk Metalliki - Memory Remains wiedziało, że nim Marianne Faithful kręciła katarynką, kręciła z Rogerem Watersem, jednym z najbardziej zakręconych rockowych artystów. Roger ma niedługo zakręcić się na praskiej scenie.
Od 1 stycznia br. Unia Europejska to 27 państw. Powstało pytanie: czy dalej rozszerzać? Wraz z nim powraca następne: czy kontynuować negocjacje z Turcją?
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.