Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Znaleziono 489 podobnych artykułów dla "Bardzo paskudna kontuzja Węgra na obcej olimpiadzie"
dodano: 27.04.2010 przez lamborghini_gallardo | TAGI: tagibenzynowa, ogien, samochod, stacja
Wypadki na stacjach benzynowych
 
dodano: 03.04.2011 przez lamborghini_gallardo | TAGI: porshe, fail, wypadek, bloto
wielki fail wlasciciela :)
 
dodano: 09.05.2011 przez surtv | TAGI: sport, tragedia, belg, kolarstwo
Tragiczny przebieg miał trzeci etap wyścigu Giro d'Italia. 25 km przed metą koszmarnemu wypadkowi uległ 26 letni kolarz Wouter Weylandt. Mimo długotrwałej reanimacji zawodnika nie udało się uratować (Wideo należy do youtube.com/HeetNieuws).
 
dodano: 23.03.2009 przez werewolf836 | TAGI: kobe, bryant, nba, koszykowka
Kobe i jego paki
 
dodano: 02.06.2009 przez evobrain | TAGI: wypadek, farciarz, motorze
Fart fartów..
 
dodano: 07.07.2011 przez rudzik94 | TAGI: ciemno, bardzo, jest, piaskowej
Przeciętny człowiek raczej unikałby zagrożenia niż pchał się w kłopoty. Ale dzięki odwadze autora tego filmiku możemy zobaczyć, jaka tak naprawdę jest burza piaskowa.
 
dodano: 28.07.2010 przez lamborghini_gallardo | TAGI: podworko, przez, wypadek, rally
Przestrzelony zakręt i wjazd na posesje. Właściciel nie był zadowolony. Rajd Krakowski 2010, Mateusz Tutaj / Michał Grudziński
 
dodano: 17.03.2009 przez surtv | TAGI: ogien, bangladesz, budynek, wypadek
Co najmniej 4 osoby zginęły, a kilkadziesiąt zostało rannych w wyniku pożaru największego centrum handlowego w Bangladeszu. Gaszenie ostatnich pięter budynku zajęło strażakom i wojsku ponad 10 godzin.
 
dodano: 31.05.2008 przez osmak | TAGI: lowca, bramek, nike, nikefootball
Balet i atomowy strzał to następny poziom w doskonaleniu swoich umiejętności piłkarskich. Chcesz grać jak Zlatan? Zobacz ten film...
 
dodano: 21.08.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: eurowizja, eurovision, 2008, final
Najlepsza muza tylko na pino.pl :D
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...