Ralpha, choć ma zaledwie 12 miesięcy, trudno nazwać maluchem. Królik, bo o zwierzaku właśnie mowa, mierzy cztery stopy i bardzo prawdopodobne, że już niedługo trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.
Wczoraj rano dyżurny kwidzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od anonimowego rozmówcy. Z informacji wynikało, że w rowie niedaleko Ryjewa leży samochód.
- To pierwszy budynek, który jest dynamiczny, zmienia kształt. Można dostosować jego wygląd. To nie projekt architektoniczny, który powstaje dziś i tyle. On pozostanie na zawsze - tak o swoim dziele mówi architekt-wizjoner David Fisher, twórca falującego wieżowca.
O godzinie 14 w Sejmie rozpoczęło się uroczyste zgromadzenie posłów i senatorów, które ma uczcić pamięć zmarłych tragicznie 18 parlamentarzystów. W Sejmie jest także Jarosław Kaczyński, który przyjmował od posłów kondolencje.
Nietrzeźwy 41-letni kierowca audi spowodował poważny wypadek drogowy na jednej z ulic Gdańska. Mężczyzna, mając ponad 2 promile alkoholu we krwi, wiózł autem czworo pasażerów, w tym dzieci w wieku 8, 14 i 17 lat.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.