Ot, taki alegoryczny tekścik o alienacji i niezrozumieniu.Wyobraź sobie, że pewnego dnia ni z tego ni z owego dopada cię przemożna potrzeba narysowania Ryjka.
Rzecz dziej się w Bridgeville w stanie Pensylwania. Nastolatek po odebraniu wcześniej zdanego prawa jazdy tak niefortunnie próbował zaparkować przed centrum szkolenia kierowców, że wjechał do środka. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu (Pittsburg Channel).
Kontynuacja "Wojny mediów". Kiedy imperialiści medialni trafiają do więzienia, redakcje "Twojej Kroniki" i "Dziennika Referendalnego" pogrążają się w chaosie...
Co jakiś czas jesteśmy świadkami interesujących zdarzeń. Mimowolnego testowania jakości prawa i jego stosowania na tzw. osobach publicznych. Efekty bywają zabawne, ale i smutne za razem.
Sprawa studentki z Lublina rzuca nowe światło na dawne a podobne sprawy. Prawdopodobieństwo, że inne zajścia (sic!) zostały przez Temidę ocenione uczciwie, gwałtowanie spadło w mojej opinii.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.