Dokładnie w środę 18 marca wybraliśmy się z kolegą na wystawę w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ponieważ śledzimy takie wydarzenia i nic nie umknie naszej niekończącej się ciekawości.
29 maja Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski otworzył w gmachu głównym Sejmu wystawę poświęconą kaszubskiemu działaczowi niepodległościowemu - Aleksandrowi Majkowskiemu.
Problem istnieje realnie. Miasto się wyludnia. Zmierzyć z nim zechcieli się ludzie sztuki i artyści. Konkretnie Robert Knuth i Ryszard Ziarkiewicz. Nie pierwszy raz mierzyli się zresztą z materią oporną i nieznaną.
Studenci i absolwenci wyższych uczelni zapisują się na kursy zawodowe spawaczy i operatorów wózków widłowych. Uczą się układania bukietów i sztuki barmańskiej - to obraz polskiego rynku pracy w ostatnich miesiącach.
Trwa potężny pożar w Wólce Kosowskiej. Płoną hale magazynowe centrum handlowego. Na miejscu jest ok. 30 jednostek straży pożarnej z Warszawy, Pruszkowa i Piaseczna (Wideo należy do TVN24, przepraszam za słabą jakość nagrania).
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.