Była żona posła Palikota doniosła na niego do sejmowej komisji etyki. Podejrzewa, że wyprowadził ich majątek na Antyle Holenderskie i kłamał w oświadczeniach majątkowych.
Kraków pięknym miastem jest. Do tego jest i będzie europejską stolicą kultury. Nic nie zmieni tego faktu - ani pijani profesorowie Akademii, ani przemarsz ONR, ani tabuny brytyjskich turystów i ogólnie postępująca nijakość.
W najbliższy piątek, 4 lipca na plaży w Orłowie nastąpi uroczyste otwarcie Sceny Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni. Sezon spektakli wystawianych w Orłowie potrwa do 17 sierpnia.
Zwariowana komedia, w której Witkacy zmusza swych bohaterów do ujawnienia skrywanych dotąd tajemnic i stawia w sytuacji, która pozbawia ich zahamowań.
Jaki finał ich czeka?
ZOBACZCIE SAMI!
Tomasz Lis po 11 latach wraca do TVP. Poprowadzi w niej własny program publicystyczny. Zastanawiające, że odrzucił ofertę TVN. Być może chce naprawić wizerunek telewizji publicznej, ostatnio mocno nadszarpnięty.
Znakomity aktor, reżyser i pedagog, niegdyś dyrektor Teatru Dramatycznego w Warszawie, ale przede wszystkim autorytet moralny i zawodowy. 6 marca 2008 roku w wieku 85 lat zmarł Gustaw Holoubek.
Od 8 maj premiera kinowa, scenariusz A. Stasiuk i D. Jabłóński.
Genialna gra aktorska( m. Dziędziel, J. Machacek, M.Stuhr, R. Więckiewicz), urokliwe zdjęcia Beskidu i klimatyczna muzyka Michała Lorenca.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.