Znaleziono 125 podobnych artykułów
dla "Gwiazdy i Tęczowy liderami" 				
W Krakowie Polska w beznadziejnym stylu przegrała z USA. Styl gry a raczej jego brak, został odzwierciedlony w wyniku. 'Jankesi' dali nam lekcje futbolu obnażając błędy w każdej formacji. 
dodano: 02.07.2008 przez
tomasz_albecki
| TAGI:  wck, wejherowo, szkolny związek sportowy, turniej piłki nożnej
WCK wspólnie ze Szkolnym Związkiem Sportowym organizują wakacyjny turniej piłki nożnej dla drużyn siedmioosobowych.
Wczoraj przed południem 27-letni mężczyzna przyjechał do aresztu śledczego do Wejherowa.
dodano: 16.06.2008 przez
tomasz_albecki
| TAGI:  wejherowo
Kolejna sesja Rady Miasta odbędzie się 24 czerwca br.
Biblijną potyczkę "małego" z "dużym" znają wszyscy. Skazany na porażkę, sprytny Dawid pokonał przeciwnika strzałem z procy. Ale co zrobić, gdy do podobnego starcia dochodzi na boisku?
Londyńska Chelsea odrobiła straty z pierwszego meczu i pewnie wyeliminowała tureckie Fenerbahce. ‘The blues’ już trzeci raz od przejęcia klubu, przez Romana Abramowicza awansowali do półfinału Ligi Mistrzów.
Przypominamy o atrakcyjnej ofercie zakładu gospodarowania odpadami Eko Dolina w Łężycach.
Po wybuchu afery korupcyjnej i słynnym już zatrzymaniu  Dariusza W.  Nadszedł punkt kulminacyjny. Minister sportu Mirosław Drzewiecki  mówił głośno o koniecznych zmianach w PZPN. Zjazd związkowy miał przynieść wielkie i rewolucyjne zmiany. 
dodano: 16.06.2008 przez
tomasz_albecki
| TAGI:  wejherowo
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie organizuje pod patronatem prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta konkurs literacki dotyczący Kalwarii Wejherowskiej.
SZUKAJ W PINO
	 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW













