Warszawiacy podróżujący metrem są zszokowani filmem z kampanii społecznej stołecznego hospicjum. Naszym celem było poruszenie ludzi, dotarcie do ich świadomości. I to się udało - uważa dr Tomasz Dangel z fundacji WHD (youtube.com/NETlemac).
Biały okrągły balon widać już z Mostu Świętokrzyskiego. Bez reklam, napisów, kształtem nie przypominający nic użytecznego, nie podpowiada po co znalazł się nad Wisłą. Pod nim, kilkadziesiąt mniejszych baloników, z kartkami w środku.
Do 14 marca mamy czas, aby zgłaszać poprawki do miejskiego projektu zagospodarowania przestrzennego terenów okolic ulicy Zamienieckiej na warszawskiej Pradze-Południe. A do poprawiania jest bardzo dużo.
Kilka tygodni obserwacji zaowocowało wnioskiem, że w 7 na 10 umywalek w miejscach publicznych woda ciepła i zimna są odwrotnie oznakowane. Zastanawiam się czy to kwestia oszczędności ciepłej wody czy przypadek.
Tylko nieliczni wiedzą, że Rafał Olbiński pisze także opowiadania. "12 opowiadań" to zbiór nigdy dotąd niepublikowanych tekstów Olbińskiego, miniaturowych, bajkowych opowieści, nasyconych tym samym klimatem, z którego znane są obrazy artysty.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.