Po 1989 roku zaczęliśmy obserwować, mniej lub bardziej świadomi, zjawisko pluralizacji mediów. Pojawiły się media publiczne, w zamyśle niezależne od nacisków politycznych.
Mimo, że Hanna Lis jest panią czytającą dziennik, jej zachcianki i maniery przypominają zachowania gwiazdy filmowej. Udowodnił to niedawny konflikt w redakcji „Wiadomości”.
Premier Jarosław Kaczyński nie chciał podzielić się władzą z Platformą, a koalicję z Samoobroną i LPR traktował jako zło konieczne. Swoimi działaniami pogłębił podziały w społeczeństwie. Teraz umywa ręce.
"Słyszałeś, że to podobno nie jest dziecko posła Łyżwińskiego?" - taki sms dostałem w sobotę po godz. 19. "Słyszałem" - odpisałem. "Trzeba odpocząć od tego.
Mowa oczywiście o wieczorze wyborczym 2007 – zapowiadanym przez dwie najważniejsze i najbardziej konkurujące w medialnej informacji stacje telewizyjne – TVP 1, która jest od niedawna wspierana kanałem informacyjnym TVP INFO oraz TVN ze swoim TVN24.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.