Kuba Rozpruwacz – pseudonim nadany seryjnemu mordercy działającemu w okolicach Whitechapel w Londynie w roku 1888. Po raz pierwszy pojawił się w listach osoby podającej się za tego zabójcę i opublikowanych w tym czasie.
Zima. Brudny śnieg spływający z szyb, telewizor i wciąż te same seriale - o chandrę nie trudno. Niemalże słychać jak puka do drzwi… A może to właśnie zimowe wieczory są najlepszym czasem na odkrywanie i rozwijanie pasji?
Tragiczny przebieg miał trzeci etap wyścigu Giro d'Italia. 25 km przed metą koszmarnemu wypadkowi uległ 26 letni kolarz Wouter Weylandt. Mimo długotrwałej reanimacji zawodnika nie udało się uratować (Wideo należy do youtube.com/HeetNieuws).
To jest protest inspirowany przez osoby, które bronią tego, co w Polsce było złe od 1989 roku – powiedział premier Kaczyński. To na wypadek gdyby komuś wydawało się, że pielęgniarki strajkują przed Kancelarią Prezesa RM, bo chcą wyższych pensji.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.