Antyutopia. Opowiadanie o degeneracji człowieka i katastroficzna wizja przyszłości świata. Napisałem je mając 15-16 lat, teraz ciężko mi jest ocenić to obiektywnie. Ciekawe, jak się to czyta? Inspirację stanowiła seria Mroczna Wieża, S. Kinga
Myślisz o tym żeby napisać scenariusz filmowy? Potrzebna Ci będzie do tego odrobina niezbędnej wiedzy. Oto kilka ogólnych wskazówek potrzebnych do podjęcia próby.
Czy tworzenie ułomnego prawa to przejaw kompetencji autorów regulacji? A może za tym dziurawym, pełnym sprzeczności, nieracjonalnym systemem kryją się cele inne, niż te publicznie prezentowane?
PZU Życie SA po raz trzeci został patronem głównym Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Dla artystów to kolejny rok niezwykle intensywnych działań.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.