Już w niedzielę po raz sześćdziesiąty drugi zostaną rozdane prestiżowe nagrody Emmy - smakowity kąsek dla najlepszych z najlepszych w świecie małego ekranu.
Od 8 maj premiera kinowa, scenariusz A. Stasiuk i D. Jabłóński.
Genialna gra aktorska( m. Dziędziel, J. Machacek, M.Stuhr, R. Więckiewicz), urokliwe zdjęcia Beskidu i klimatyczna muzyka Michała Lorenca.
Retrospektywna wystawa fotografii Józefa Ligęzy to wybór ponad 120 zdjęć z prawie 200 tys. powstałych w ciągu ostatnich 50 lat. Prace wykonane w tzw. nurcie „life” autor pojmuje jednoznacznie – „Life – znaczy kocham życie”.
Historia Stanów Zjednoczonych roi się od duchów. Najwięcej opowieści o nawiedzonych domach i legend o złośliwych zmarłych krąży na terenie Nowej Anglii oraz sąsiadujących ze sobą stanów Nowy Jork, New Jersey i Connecticut.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.