Piorun nigdy nie uderza w to samo miejsce? Bzdura. Wystarczy obejrzeć krótkie nagranie ze Stanów Zjednoczonych, aby przekonać się jak fałszywe jest to przysłowie. I przy okazji zobaczyć, jak dzielnie te uderzenia znosi najwyższy wieżowiec Nowego Jorku (CBS News).
O wielkim szczęściu może mówić pewien 55-letni Turek. Udało mu się uniknąć przejechania przez cysternę na przejściu dla pieszych. Bekir Ozcan wyszedł z niebezpiecznej sytuacji z lekkimi obrażeniami (ITN News).
Nagranie pochodzi z miasta Goodnight w stanie Teksas. Na pewno widok w przedniej szybie przeraził pasażerów samochodu na jednej z amerykańskich autostrad.
Ponad trzy tygodnie po uderzeniu niszczycielskiego tsunami japońska straż przybrzeżna zdołała uratować psa, który dryfował na wyspie utworzonej z resztek domów i różnych przedmiotów porwanych w morze (ITN News).
Rzecz dzieje się w Peru. Aż trudno uwierzyć oglądają nagranie z monitoringu, że funkcjonariusz na motorze przeżył wypadek. Podczas przejeżdżania przez skrzyżowanie, trafił pod koła tira (ITN News).
Japońscy wolontariusze zanurkowali na dno morza w poszukiwaniu zaginionych ciał ofiar tsunami. Na nakręconym przez nich filmie można zobaczyć całe domy, dziesiątki samochodów i setki prywatnych przedmiotów, które sprawiają wrażenie, że pod wodą w zaginionych miastach wciąż toczy się życie... (Wideo należy do ABC News).
Rzecz dzieje się w Indiach. Rakieta kosmiczna eksplodowała na pierwszym etapie lotu niecałe 50 sekund po starcie z centrum
lotów kosmicznych Sriharikota. W luku rakiety przewożony był satelita telekomunikacyjny
GSAT-5P. Miał zastąpić wysłużonego i wystrzelonego w 1999 roku INSAT-2E (CNN IBN).
Uzbrojony, najprawdopodobniej niezrównoważony psychicznie, mężczyzna wtargnął we wtorek na salę obrad rady szkolnej (organu nadzorującego szkoły publiczne) w Panama City, na Florydzie i po gwałtownej wymianie zdań zaczął do nich mierzyć z pistoletu. Na szczęscie jego strzały okazały się niecelne. Cała strzelanina była...
Filipińczyk uznany przez organizację Guinness World Records za najniższego człowieka świata, mierzy 59,93 cm. Poprzedni rekord należał do Nepalczyka Khagendry Thapa Magara. Mierzył 67,08 cm (Wideo należy do Sky News).
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.