Frustraci, sieroty po IV RP to także sieroty po tak zwanym POPiS-ie. Oni są święcie przekonani, że do koalicji po wyborach w roku 2005 nie doszło tylko z winy Platformy i samego Tuska. Nie potrafią zrozumieć, że źródłem porażki jest Jarosław Kaczyński.
Agencje donoszą, że w USA niejaki Hardin zjawił się domu państwa Goffów, aby oddać ok. 20 litrów benzyny. Paliwo pożyczył przed 34 laty i wcześniej (podobno) nie miał okazji oddać.
Taktyka polityczna Donalda Tuska nękania i prowokowania Lecha Kaczyńskiego jest skuteczna i doprowadzi go do zwycięstwa w wyborach prezydenckich w roku 2010.
Coraz więcej osób maszeruje z kijkami. Są to nie tylko amatorzy zdrowego stylu życia, ale także gwiazdy m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Mateusz Damięcki czy Cezary Morawski.
The undefeated, undisputed, youngest heavywaight boxing champion of the world the 'Iron' Mike Tyson! Tak na początku lat 90-tych konferansjer zapowiadał wejście 'żelaznego' Mike Tysona. Dzisiaj Tyson to emeryt, który rzuca wyzwanie rywalowi.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.