Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Skimboard Jam w Warszawie

dodano 19.06.2008
Skimboard Jam w Warszawie

Przeczytajcie relację Michała z Patbo z ostatniego Skimboardu, który odbył się w Warszawie, pod patronatem Pino oczywiście.


Tak wiec przyszedł czas na relację po PATBO WARSAW SKIMBOARD JAM 2008

A nie będę ukrywał, że bardzo dużo się działo w pierwszy czerwcowy weekend.:) Tak więc nie wymyślając pięknych okoliczności przyrody cały tydzień w Warszawie, jak pewnie w całym kraju było gorące lato.Wyśmienita pogoda na to by otworzyć sezon w Warszawie. Już w piatek wieczór do patbo spotu na działce przyjechał team SB53 z przeszkodą w składzie: Radziu, Tomo, Stenzel, Lis. I gdyby nie ich profesjonalizm możliwe, że Jam wygladałby inaczej… Chłopaki z Trójmiasta nie patrząc na porę (,,grubo“ po północy) zainstalowali boxa. Dzięki wielkie!!! Mało jest tak konkretnych zajawkowiczów a poza tym dobrych ludzi! Rano obudziło Nas słoneczko więc dzień na skimboard zapowiadał sie bardzo dobrze. Po godzinie 10 działka powoli wypełniała się zajawkowiczami i gośćmi, wystartowało również

swobodne pływanie. Muzyka ruszyła około 11 i zmieniła wyobrażenie i klimat działki . Były z tym drobniutkie problemy, ale jak to powiedział głos naszego komentatora Rudego (radio kampus, RB) ,, bez problemów i opóżnien nie ma dobrej imprezy“….

Do godziny 14.30 każdy kto chciał, mógł przetestować deski patbo , sb 53, zjeść coś z Griil Diil gdzie Bilon z DIIL Gangiem serwowali same przysmaki.

Po godzinie 13 profesjonalny, widowiskowy i extremalny pokaz KLUBU JUDO „RYŚ“

przyciągnął tłumy !!! Część zajawkowiczów przerwała trening a część pływając oglądała z zachwytem jak chłopaki z jednego z najlepszych klubów w Polsce prezentowali podstawowe rzuty , pady , elementy akrobatyki i ćwiczeń sprawnościowych na batucie. Cały pokaz komentował reprezentant naszego kraju w Kadrze Narodowej Tomek Adamiec , który prócz przygotowań do Olimpiady w Pekinie 2008 znalazł chwilę i po pokazie próbował swych sił na skimie.

Po pokazie każdy kto chciał miał możliwość poskakania na materacach, z czego największą radochę mieli najmłodsi. Powinnienem ugryżć się w język bo wiem, że każdy chciał sieknąć choć jedno salto! Sam nie odmówiłem sobie tej przyjemności:p

Chwilkę póżniej Firma SheRoll , Malakas, Chalo zaprezentowała swoje produkty w

pokazie tanecznym dziewczyn. Damska część publiki z ciekawością obejrzała prezentowane super ubranka ( sukienki, bluzy, spodnie i szorty itp.) a męska ..... kobiety, które prezentowały ciuszki.
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
trudno jest się wyrwać z tej całej więzi "miłości", ona uzależnia.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje