Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Koniec świata - czy to prawda ?

dodano 30.06.2010
Koniec świata - czy to prawda ?

Wielu ludzi nurtuje to pytanie : ,, Czy koniec świata naprawdę nastąpi ?


      Według naukowców koniec świata ma nastąpić 10 grudnia 2012 roku ! Głównym powodem tego jest  ,, koniec kalendarza majów " ja oczywiście nie wierzę w tą teorię. Ponieważ jest wiele powodów . Jeśli ktoś interesuję się biblią to zapewne ją czytał i znalazł pewną stronę dotyczącą końca świata . Jest tam zawarta informacja , a mianowicie słowa Jezusa  dotyczące końca świata. Jezus uświadamia nas , że tak naprawdę tylko on wie kiedy i gdzie będzie koniec naszej ludzkości . Z biblii możemy również dowiedzieć się jakie kataklizmy mogą nas czekać np: plaga szarańczy lub liczne powodzie .

   Natomiast ja nie wierzę w to, że nastąpi koniec świata ! Nikt nigdy nie wiedział co nas czeka i nie wie. W internecie jest dużo takich informacji na temat końca świata.

Owszem naukowcy potrafią  przewidzieć różne sytuacje, ale w tym kontekście się z nimi nie zgadzam. Ludzie wierzą w takie rzeczy. Koniec świata może nie nastąpić może to po prostu jest apel naukowców o dbanie o środowisko ? nikt na te pytanie odpowiedzieć nie może. Według mnie ludzie nie powinni wierzyć w takie rzeczy to są po prostu wyssane z palca historyjki .  Tak naprawdę nie ma się czego bać ( ... )

Koniec świata miał się odbyć w 2012 roku , ale się nie odbył naukowcy podali następną datę końca świata , jeśli ta data się nie sprawdzi naukowcy podadzą następną i tak cały czas ! Wielu ludzi zwątpiło w to i cieszą się życiem !  Wielu ludzi sądzi , że ta data się sprawdzi ja niestety nie popieram ich! Ten temat na razie zostaje nierozstrzygnięty dowiemy się dopiero  w 2012 ! Chociaż według mnie to kompletne bzdury !!!
   Koniec świata - czy to prawda ? - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: nulcia1997
avatar

O mnie
W serwisie od:
30.06.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD nulcia1997
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje