Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Kolejne muzyczne wydarzenia w klubie Sixty9

Autor: ziutka
dodano 12.08.2008
Kolejne muzyczne wydarzenia w klubie Sixty9

Klub sixty9 i iThink zapraszają na imprezy. Gośćmi sobotniej będą: Peter Spectre oraz Acid Tom - rezydenci lubelskiego klubu MC.


Rozpiska wydarzeń:

14.08 [czwartek] :: The weekend starts on...Thursday! :: Nott [sixty9] +

friends
15.08 [piątek] :: Back To The 80s :: Leszczu [guest]
16.08 [sobota] :: Dirty Playerz :: PETER SPECTRE & ACID TOM [MC Club /

Lublin] + MIKAN [resident]
19.08 [wtorek] :: Karaoke Party @ Sixty9 hosted by Mic.


PETER SPECTRE [MC Club / Lublin]
Za deckami od 2003 roku chociaż muzyką interesuje się od wielu lat i właściwie od samego początku jest to muzyka elektroniczna, początkowo fascynował się trance'm później jego upodobania ewoluowały poprzez mocniejsze, bardziej energetyczne brzmienia techniczne aż do hardhousu włącznie, od którego to zaczynał swoją przygodę z dj-ką. Na pomysł grania z czarnych płyt wpadł, podobnie jak wielu innych - na imprezach klubowych, w których brał czynny udział już od dłuższego czasu. Szybko zaczął gromadzić płyty (głównie w klimatach uk Hard (House/Trance/NRG)) i intensywnie ćwiczyć technikę grania. Muzyka przez niego grana wtedy była utrzymana w szybkim tempie, ciężka i bardzo dynamiczna. Z biegiem czasu doszedł jednak do wniosku, że muzyka ta nie do końca mu odpowiada i stopniowo „uspokoił” swoje sety. Obecnie gra głównie electrohouse i progressive, chociaż nie ogranicza się tylko do jednego stylu, lubi eksperymenty i zawsze ma świetny kontakt z publicznością. Podczas swojej muzycznej wędrówki zaprezentował sety m.in. w Warszawie, Krakowie, Sopocie, Gdańsku, Zamościu, Bydgoszczy, Stargardzie Szczecińskim, Kraśniku, Radomsku i w Lublinie:)


ACID TOM [MC / Lublin]
Jego przygoda z muzyką techniczną zaczęła się w 1996 r. od imprez prowadzonych w Graffiti przez DJ Boombla (Alana White). W Bardo stawiał pierwsze kroki pod okiem House Elvisa, DJ Mikro i Nazira. Wiele zawdzięcza także DJ Remediemu oraz Boombelowi, którzy dzielili się z nim swoim doświadczeniem, a także udostępniali studio w Radiu Centrum, gdzie Tomek mógł uczyć się sztuki dj-owania. Pierwszą imprezę zagrał w Bardo w 1999 r. Stamtąd trafił do Klubu Odlot, gdzie już rok później został rezydentem. Od 2001 r. rezydował także w klubie Iskra. W tym momencie Acid Tom jest rezydentem Klubu MC oraz współorganizatorem wielu imprez w klubie, m.in. Double Impact, Feel the Beats. Początkowo grał techno i mimo iż zawsze lubił mocne granie, od jakiegoś czasu gra również house, electro-house oraz electroclash. Acid Tom grał imprezy z czołówką polskich DJ-ów, wśród których znaleźli się m.in. Boombell a.k.a Alan White, Grooveliker, Angelo Mike, Diana D Rouze, Carla Roca, Ex-or, Glasse, Extase, Dervish, Glasse, K1-Kris, GoGo, Siasia, Maxpain, Sonic Trip, Easy, Jakub Rene Kosik, Levy, Marika itd. A także z DJ-ami z zagranicy takimi jak: Misjah (Holandia), Trevor (UK), Lulu (UK), Horace Dan D.(Rumunia), Filipash (Rumunia), Gamble (USA), Shon Sebastian (USA), Bata Bart (Niemcy), Nicola (Belgia), Omar Santana (USA), Big (Niemcy), Tweety (Belgia). Poza klubem MC, Acid Toma usłyszeć można w wielu lubelskich i polskich klubach. Brał udział w Water Festival, a także supportował koncert Kasi Nosowskiej. W 2006 r. zagrał na Creamfields Polska ze światową czołówką tj. Paul van Dyk, Kosheen, Marco V., Mauro Picotto, Michael Burian, Deep Dish, Olav Basoski, Bob Sinclair, Dave Clarke, itd. Talent Acid Toma sięga również poza granice Polski. Grał w takich krajach jak: Belgia (Antwerpia, Veronica Boat Club) oraz Rumunia (Cluj-Napoca, club Flash).
   Kolejne muzyczne wydarzenia w klubie Sixty9 - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: ziutka
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD ziutka
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje