Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Żołądkowa podbija bankiety i salony

dodano 10.08.2008
Żołądkowa podbija bankiety i salony

Bursztynowa karnacja, trzy oblicza (z miodem, z miętą, tradycyjna), …towarzyska.


Mowa o Żołądkowej Gorzkiej, która podbija bankiety i salony. Gale, rozdania nagród, pokazy mody, festiwale, premiery filmowe... Okazji do bywania i pokazywania się nie brakuje. Jakby tego było mało, podbija serca degustatorów alkoholi na prestiżowych światowych konkursach. Bez wstydu podnosi rękawicę i w jednym rzędzie staje do rywalizacji z topowymi alkoholami.

Podwójne złoto zdobyła Żołądkowa Gorzka w konkursie The Central Europe Wine & Spirits Challenge 2008 Edition, który gościł w Polsce na targach IFE Poland. Robert Joseph, światowej sławy znawca win i alkoholi, przyznał jej złoty medal w kategorii napojów spirytusowych, a w kategorii Best Sprit niekwestionowanie zwyciężyła WŻG w wersji Special Edition. Z konkursu Drinks International w Londynie Żołądkowa przywiozła zaszczytne wyróżnienie, które otrzymała w kategorii Best Flavoured Vodka. Także w rodzimym kraju jej popularność nie słabnie, czego dowodem jest statuetka „Perła Rynku FMCG 2008”, którą Wódce Żołądkowej Gorzkiej z Miętą przyznał branżowy miesięcznik „Wiadomości Handlowe”.

To między innymi dlatego Żołądkowa jest najchętniej widzianym partnerem alkoholowym na wielu imprezach zamkniętych.


Dobry humor i doskonała zabawa towarzyszyły gościom podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku (26-28.06). Na „Prywatce u Tadka na benefisie Detko Band” goście festiwalowi zgodnie twierdzili, że serwowane na żołądkowej gorzkiej drinki sprzyjały doskonałemu humorowi. Tegoroczny Festiwal Gwiazd w Gdańsku (03-06.07) przyciągnął najwybitniejszych polskich artystów świata sztuki i… Żołądkową Gorzką. Jak przystało wysokiej rangi festiwalowi, sygnowanemu znanymi nazwiskami, gwiazdy celebrowały wydarzenie na zamkniętych bankietach w hotelu Heweliusz, gdzie do vip baru na drinka zaprosiła je marka Żołądkowa.  


Popularnego trunku nie mogło zabraknąć na prestiżowej gali miesięcznika Gentleman (19.06) – Gali 100 Najbardziej Wpływowych Gentlemanów Roku. Wpływowym osobistościom najbardziej  smakowały koktajlowe nowości, serwowane na bazie bursztynowego trunku.


Żołądkowa Gorzka przyjęła zaproszenie między innymi na  premierę filmu Nadzieja w Nowym Kinie Praha, na specjalny pokaz sztuki Cavewoman w Teatrze Bajka, pokaz mody Natalii Jaroszewskiej, uroczystą urodzinową premiera filmu "Niezawodny system", w którym główną rolę zagrała jubilatka Alina Janowska, czy Galę Internetowy Samochód Roku.
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
- kocham cię. - ale przecież nie widzieliśmy się od roku. - widziałem cię co noc, ilekroć zamknąłem oczy.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje