Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Projekt Lublin - metamorfoza 2010

dodano 12.03.2010
Projekt Lublin - metamorfoza 2010

Nowy, odmieniony - funkcjonalność Facebooka, szybkość Twittera. Wszystko składa się na Projekt Lublin - pierwszy we Wschodniej Polsce serwis społecznościowy.


Od stycznia 2010 roku ruszył pierwszy we Wschodniej Polsce serwis społecznościowy dla mieszkańców Lublina. Po kilku latach działania jako serwis informacyjny, twórcy postanowili podarować użytkownikom więcej swobody wprowadzając funkcje dodawania wydarzeń, ogłoszeń, filmów, a także tworzenia własnych galerii zdjęć. Najbardziej interesującą funkcją jest możliwość zbierania punktów za aktywność, które następnie można wymieniać na nagrody.
Z racji tego, że Lublin jest miastem studentów, i coraz więcej ludzi z innych krajów podejmuje naukę na lubelskich uczelniach moderatorzy zadbali również o angielską wersję językową systemu.
Do tej pory w serwisie utworzono ponad 100 aktywnych kont oraz dodano kilkadziesiąt wydarzeń z kategorii teatr, imprezy, wystawy, koncerty... Już w maju ruszy kampania billboardowa Projektu Lublin w rejonie miasteczka akademickiego Uniwersytetów KUL i UMCS.
Zachęcamy do zapoznania się z nowym interaktywnym serwisem Miasta Lublina www.projektlublin.com
   Projekt Lublin - metamorfoza 2010 - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: projektlublin
avatar

O mnie
W serwisie od:
12.03.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD projektlublin
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje