Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Nie ma lata bez Rollfestu!

dodano 31.07.2008
Nie ma lata bez Rollfestu!

Jeździsz na rolkach? Planujesz letni wypoczynek? Lubisz dobrą zabawę? Jeżeli odpowiedziałeś trzy razy „tak”, to nie może Cię zabraknąć na najbardziej nietypowym obozie sportowym w Polsce.


Od 2 do 10 sierpnia w Chałupach i Trójmieście odbędzie się Rollfest – coroczny zjazd rolkarzy z całej Polski.

Siódma edycja Rollfestu rozpocznie się dwudniową imprezą na plaży w Beach Barze w Chałupach, w którym na okres wakacji ustawiona została minirampa, a następnie przeniesie się na ulice i do skateparku na terenie Trójmiasta. Momentem kulminacyjnym będą zawody w ramach Festiwalu Sportów Ekstremalnych Baltic Games. Tegoroczny Rollfest to zawody uliczne oraz zawody na skateparku, konkurs foto i video, dużo dobrej jazdy, wypoczynku i imprez.

Pierwszy Rollfest odbył się w roku 2002. Wówczas była to spontaniczna inicjatywa wyjazdu nad morze, aby wypocząć i pojeździć w grupie ludzi z całej Polski. Zainteresowane osoby o Rollfescie dowiadywały się z smsów, for internetowych i od znajomych. Tym sposobem zrodziła się grupa osób, dla których nie ma lata bez Rollfestu. Obecnie, tydzień na rolkach nad Polskim morzem cieszy się dużym zainteresowaniem poza granicami naszego kraju. Swoją obecność na międzynarodowych forach internetowych potwierdziło wielu rolkarzy z zagranicy.

Plan ramowy Rollfestu 2008:

2-3 Sierpnia – Chałupy – Beach Bar – Jazda na minirampie.

4-6 Sierpnia – Trójmiasto – Jazda po ulicach i na skateparku.

7 Sierpnia – Trójmiasto – Zawody uliczne „Rollfest Street”

8-10 Sierpnia – Gdańsk – Zawody na skateparku w ramach Baltic Games

– Rollfest jest czymś niezwykłym, gdyż udział organizatora polega na zapewnieniu atrakcji uczestnikom, organizacji zawodów, konkursów i imprez towarzyszących – mówi Paweł Komosa, Stowarzyszenie kulturalno-sportowe „Green”. – Jednak to uczestnicy sami decydują jak ma wyglądać i jak długo ma trwać ich udział w Rollfescie. Narzucanie jakichkolwiek ograniczeń, poza regulaminem zawodów, psułoby charakter tego wydarzenia – dodaje.

Więcej informacji na temat Rollfestu na stronie www.rollfest.pl
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
Aletorcik to strona poświęcona słodkiemu światu deserów, wypieków, ciast, ciasteczek i słodyczy. https://aletorci...
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje