Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Poczucie humoru krakowskiego dewelopera

dodano 24.11.2009
Poczucie humoru krakowskiego dewelopera

Zastanawialiście się kiedyś Państwo co można zrobić kiedy ma się to nieszczęście i trafi na developera z poczuciem humoru?


Poczucie humoru to rzecz ważna, ale co kiedy rubaszny śmiech zamienia się w złośliwy chichot?

A w związku z tym, że to owe poczucie humoru jest wymierzone w nas i nasze finanse, to bardzo szybko okazuje się, że jest nam nie do śmiechu.

Bo co śmiesznego może być w pięknych obietnicach, które rozczarowują nas na każdym kroku.

Na „każdym kroku”, bo nagle okazuje się, że winda w nowo wybudowanym bloku owszem i jest, ale… unieruchomiona na trzecim piętrze. No, ale to można przecież jakoś wytłumaczyć logicznie: chodzenie po schodach powoduje spalanie kalorii, cóż za niespotykana troska o nasze sylwetki!

Garaż: podziemny i zewnętrzne miejsca postojowe – brzmi dumnie. I słowa te odbijają się echem w głowie kiedy wychodząc z bloku natrafia się na kupę gruzu szumnie zwanego parkingiem… jest to ukłon dewelopera w stronę ekologii – nie ma gdzie parkować, to proszę rowerem jeździć! Zdrowiej, taniej, ekologiczniej!

A kiedy się wejdzie na stronę dewelopera, czyli Małopolskiej Kampanii Deweloperskiej i zobaczy się swój blok w „inwestycjach zakończonych”, to ogarnia szalony śmiech.

Takimi pustymi obietnicami przejawia się poczucie humoru dewelopera.

Okazuje się, że nasze pole do działania jest ograniczone.

A szanowny pan właściciel nie raczy pojawić się na spotkaniu mieszkańców, dostarczyć wymaganych dokumentów, nie odpowiada na maile.
Mieszkańcy są pozostawieni samym sobie.

A że człowiek uczy się na błędach nieco za późno, to przestrzegam przed nieuczciwymi budowniczymi. Pewnie gdybym miała szansę zajrzeć na stronę tego krakowskiego developera, to mogłabym skojarzyć pewne fakty: piękna galeria wykończonych domów, w której znajdujemy tylko jedno naszego bloku przy ulicy Zalesie 48 w Krakowie – pewnie dlatego, że nie da się zrobić więcej ładnych zdjęć tego budynku.

http://www.mkd.krakow.pl/articles.php?lng=pl&pg=191 czyż nie prezentuje się pięknie?

A i owszem! Ale zdecydowanie nie polecam. Nie doczekają się Państwo realizacji obietnic, a jedno ładne zdjęcie nie zrekompensuje utraconych nadziei na wykończenie budynku.

Dziennikarstwo obywatelskie jest jedyną drogą do napiętnowania oszukiwania ludzi przez wielkie firmy deweloperskie. Może mają Państwo pomysły, aby pan prezes Małopolskiej Kampanii Deweloperskiej zrealizował swoje obietnice?
   Poczucie humoru krakowskiego dewelopera - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: deweloper
avatar

O mnie
W serwisie od:
23.11.2009
Dodaj do znajomych

 
INNE OD deweloper
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje