Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Kelli Ali: Życia nie możesz przewinąć i puścić z playbacku

dodano 09.06.2008
Kelli Ali: Życia nie możesz przewinąć i puścić z playbacku

Porozmawiałem z Kelli Ali (wokalistką znaną głównie z trip-hopowego projektu Sneaker Pimps) o jej trzecim solowym albumie.


Przeczytałem całą biografię, którą opublikowałaś na swojej stronie i muszę przyznać, że jest świetnym źródłem informacji o Tobie. Jednak, dla kogoś głęboko zainteresowanego Tobą jako artystką może okazać się za mało. Czy starasz się unikać mediów czy może nie masz zbyt wielu ofert? Tylko szczerze.

- Tak, wiem co masz na myśli. Kocham pisać, ale czasami jest ciężko żonglować moim czasem dlatego też spędzam tyle czasu ile tylko mogę tworząc muzykę.

Muszę tworzyć biografię przystępną każdemu czytelnikowi, co oznacza upraszczanie pisania. Gdybym pisała książkę, mogłaby oczywiście być bardziej dogłębna i elokwentna, poruszająca i piękna, ale byłaby tak samo czasochłonna jak nagrywanie płyty.
Teraz, jestem bardziej skupiona i zainteresowana tworzeniem muzyki więc muszę ustalić kompromis z pisaniem dla strony. Jednakże, zaczęłam prowadzić pamiętnik, który będzie opublikowany na odtworzonej stronie (www.kelliali.com). Powinna działać już wkrótce. Miejmy nadzieję, że ta będzie częściej aktualizowana z pisaniem o moim życiu i pracy.

Pisałam o tworzeniu nowego albumu Rocking Horse (z ang. koń na biegunach - przyp. red.) szczegółowo, by każdy zainteresowany procesem tworzenia miał dużo do czytania.
Na nowej stronie, zamierzam także dodać nową część biografii, która pokrótce omówi ostatnie kilka lat mojego życia. Jednak, pewnego dnia mogłoby być interesujące podjąć się książki o moim życiu i pracy, ale jest to coś, co wolałabym zrobić kiedy będę starsza i miała większą wiedzę o sobie samej i otaczającym mnie świecie, no i o sztuce pisania oczywiście. Abym mogła stworzyć piękną książkę, która mogłaby inspirować innych.


Możesz tego nie lubić, ale większość ludzi zna Cię ze Sneaker Pimps. Jednak jest spora liczba ludzi, którzy słuchają Twojej solowej muzyki czy projektu dropz. Czy jesteś świadoma tego, że dla wielu ludzi jesteś wielką artystką?

- Nie zwracam uwagi na to, że większość ludzi zna mnie ze Sneaker Pimps. Cieszę się, że jestem znana w ogóle i mam nadzieję, że z czasem więcej ludzi usłyszy i polubi moją twórczość solową, ale dla artysty ważne jest by rozumieć, że nigdy nie będziesz kochany przez wszystkich. Trzeba się skupić na swojej pracy i starać się robić muzykę najlepiej jak potrafisz z nadzieją, że tą drogą dotrzesz do ludzi gdzieś tam, którzy zrozumieją cię i polubią to, co stworzyłeś.

To wszystko, co próbuję robić. Jestem świadoma, że niektórzy ludzie uważają, że jestem wielką artystką i jestem bardzo wdzięczna za to, jednakże, czuję, że dopiero zaczynam rozumieć, co znaczy być artystą i nie myślę o sobie jako o wielkiej.
   Kelli Ali: Życia nie możesz przewinąć i puścić z playbacku - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: nowakowski
avatar

O mnie
brak danych
W serwisie od:
29.03.2007
Przyjaciół:
18
Dodaj do znajomych

 
INNE OD nowakowski
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje