Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Pijany nastolatek próbował przekupić policjantów

Autor: ziutka
dodano 21.07.2008
Pijany nastolatek próbował przekupić policjantów

W piątkową noc starogardzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 21 lat.


Jeden z nich jest podejrzany o kierowanie samochodem po pijanemu i próbę przekupienia policjantów, kolejny o posiadanie narkotyków, a trzeciemu policjanci zarzucają podrobienie dokumentu. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Grozi im od 3 do 10 lat pozbawienia wolności.


W piątek tuż po godz. 23:00 policjanci patrolujący teren miasta zauważyli przy ul. Gdańskiej opla, którego kierowca miał spore problemy z panowaniem nad swoim pojazdem. Wewnątrz znajdowało się 5 młodych mężczyzn. Po zatrzymaniu auta do kontroli i zbadaniu kierującego alkomatem, okazało się, że zarówno on, jak i wszyscy pasażerowie są pod silnym działaniem alkoholu.


17-letni kierowca miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, zaproponował policjantom 500 złotych łapówki w zamian za wypuszczenie go. Ponadto nie miał prawa jazdy i żadnych dokumentów samochodu.


W pewnym momencie jeden z pasażerów wyrzucił na ulicę zwitek papieru z zawartością suszu roślinnego. Po zbadaniu narkotestem okazało się, że w papierze była marihuana.


Kolejny z pasażerów - 17-latek wylegitymował się sfałszowaną legitymacją szkolną. Twierdził, że dokument przerobił po to, żeby móc kupować piwo. Kolejnego z pasażerów, za wielokrotne używanie wulgaryzmów policjanci ukarali 500-złotowym mandatem.

Jednym z pasażerów był również 15-latek, który w organizmie miał ponad 1,6 promila alkoholu.


Za próbę przekupstwa policjantów oraz kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, za fałszowanie dokumentu do lat 5, natomiast za posiadanie narkotyków do 3. Nietrzeźwy 15-latek stanie przed sądem rodzinnym.
   Pijany nastolatek próbował przekupić policjantów - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: ziutka
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD ziutka
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje