Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Jak to działa nad morzem

dodano 21.07.2008
Jak to działa nad morzem

I nadszedł czas na relację z nagrania: Jak to działa.


Michał będąc w Chałupach postanowił nie wypadać z rytmu i nadal sprawdzać jak działają pewne rzeczy lub zjawiska. Długo nie szukał nowego tematu. Już obok pomostu trafił na ślad kamieniarzy. To byli twardzi ludzie. Musieliśmy z nimi długo negocjować cenę opowiedzenia o ich zawodzie. Ostatecznie stanęło – nasze gadżety oraz garść fikuśnych lizaków:)
Krótko mówiąc Michał przeprowadził wywiad z ludźmi w wieku miedzy 5 – 10 lat zajmującymi się połowem kamieni. Dzięki nim poznaliśmy tajniki tego trudnego zawodu. Ci młodzi starcy opowiedzieli nam jak w ich firmie działa system zatrudniania. Przyznali się do wielkiej skrywanej tajemnicy: oddają część dochodów na rzecz biednych ludzi. Byliśmy porażeni!!!!
Więcej dowiecie się z relacji tv na ww.pinotv.pl oraz skrótu, który już za dwa dni pojawi się na blogu. Zacierajcie ręce będzie gorąco!!!
 
I żeby było jeszcze goręcej to już jutro opowiem Wam co się działo na innej plaży gdzie była już z nami Paula. Dowiecie się co potrafią zrobić ludzie dla PINO.
 
A teraz przed garścią zdjęć specjalna relacja. Znowu na naszym blogu pojawi się Wujek. Gdzie był i co robił? Zobaczcie sami. Powiem tylko, że byliśmy patronem medialnym wielkiego festiwalu Rafineria!!!!


 


relację z Rafinerii możecie zobaczyć na pino.pl


 


więcej informacji o pinoramie znajdziecie na blogu - pinorama.blogi.pl


 


zapraszamy    
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
prawda jest taka, że stoimy w szambie po uszy i robimy przysiady.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje