Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Mistrzem Europy będą Czesi

dodano 01.06.2008
Mistrzem Europy będą Czesi

Tak można sądzić po tym, co stało się w ubiegłym tygodniu w Warszawie.


Tuż przed zbliżającymi się oficjalnymi Mistrzostwami Europy UEFA EURO 2008 firmy Electronic Arts oraz Sony Computer Entertainment Polska zorganizowały wyjątkową imprezę, która miała podsycić sportową atmosferę na tydzień przed największym piłkarskim świętem Europy. W dniu 29 maja Champions Sports Bar gościł gwiazdy sceny oraz przedstawicieli mediów, którzy przyszli na rozgrywki, by wypróbować swoje umiejętności taktyczne, strzeleckie i refleks oraz zabawić się w typowanie tegorocznego zwycięzcy. Impreza okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę, gdyż emocje, świetna zabawa i współzawodnictwo towarzyszyły zawodnikom oraz dopingującym im kibicom przez cały turniej.

Niezwykle emocjonujące było już samo losowanie drużyn, które poprzedziło rozgrywki. Większość graczy miała nadzieję na wylosowanie losu z polską flagą, ale kapitanem polskiej reprezentacji mogła być tylko jedna osoba. Zaszczyt i jednocześnie ciężar poprowadzenia biało-czerwonych spadł na aktora Michała Pielę, który zagrał z Bartłomiejem Zygmuntowskim z Happy Hour stojącym na czele niemieckiej drużyny. No cóż, nie był to mecz, który chcielibyśmy zobaczyć 8 maja w Klagenfurcie. Polacy przegrali z Niemcami 0:1 i w ten sposób nie weszli do ćwierćfinału. Miejmy nadzieję, że Leo Benhaker okaże się lepszym strategiem... Nie poszczęściło się także Marcinowi Bosakowi grającemu reprezentacją Portugalii oraz Arkadiuszowi Janiczkowi z drużyną Austrii.

Najlepszą reprezentacją okazała się drużyna Czech prowadzona przez Macieja Dowbora, który w ćwierćfinałach pokonał aktora Tomasza Borkowskiego, grającego reprezentacją Chorwacji, a w półfinale, imponującym wynikiem 3:0, pogrzebał nadzieje Szwajcarów, kierowanych przez Andrzeja Andrzejewskiego, na zdobycie mistrzowskiego tytułu. W finałowym meczu reprezentacja Czech stanęła przeciwko Rosji wygrywając 1:0! I w ten oto sposób wirtualnym Mistrzem Europy został nasz południowy sąsiad. Równie emocjonujący był także mecz o trzecie miejsce między Hiszpanią i Szwajcarią. Lepsza okazała się Hiszpania, którą kierował Krzysztof Srogosz z dziennika Polska. O zwycięstwie zadecydował jeden gol, którego nie był w stanie obronić kapitan Szwajcarów.

Niespodzianką był udział w wirtualnych mistrzostwach przedstawicielek płci pięknej. Ramona Lenartowicz oraz Karolina Sieliwończyk z Superstacji grały w barwach odpowiednio Holandii i Grecji. Tego wieczoru zmaganiom graczy towarzyszyła dobra zabawa w przyjaznej atmosferze w sportowej scenografii warszawskiego Championsa.
   Mistrzem Europy będą Czesi - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: gadzetoman77
avatar

Opis z moblo.pl
Dodał(a) plik multimedialny www.patrz.pl?358457
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD gadzetoman77
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje