Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Najbliższe wydarzenia w Sixty9 Club

Autor: ziutka
dodano 15.07.2008
Najbliższe wydarzenia w Sixty9 Club

Club Sixty9 zaprasza na kolejne imprezy pod patronatem iThink.pl


Oto kalendarz wydarzeń:
17.07 [czwartek] :: The weekend starts on...Thursday! :: Nott [sixty9] +

friends
18.07 [piątek] :: Back To The 80s :: Hevel [guest]
19.07 [sobota] :: Hot Chocolate :: PRIMO MILLA [Czekolada / Lódź] & SŁAWEK

DUDAR [live sax] + Mikan [resident]
22.07 [wtorek] :: Karaoke Party @ Sixty9 hosted by Mic.


Gościa sobotniej imprezy będzie dj Primo Milla, rezydent łódzkiego klubu Czekolada.
Przygodę z muzyką Przemek rozpoczął w 1994r. Wtedy to stanął za konsoletą i... Tak! To było to! Od tej chwili wiedział co chce robić w życiu, a granie i dawanie przez to radości ludziom stało się jego życiową pasją. Długo szukał swojego stylu i miejsca, aż w 1999r trafił do Koszalina. Tam pasja nabrała charakteru.
Jego styl muzyczny trudno jest jednoznacznie określić. Primo Milla to artysta wszechstronny, który łącząc różne style muzyczne tworzy oryginalne brzmienia. W jego setach można usłyszeć pozbawioną ograniczeń nutę electro, funk'ową linię basu z domieszką brzmień latino, które podsycone soul'owym vocalem tworzą niesamowitą atmosferę zarówno w dużym lokalu, jak i lounge clubie. Dzięki temu zagrał w najlepszych clubach w Polsce oraz z największymi gwiazdami polskiego dj'ingu.
Miłość to muzyka. To jej poświęca większość swojego, ciągle brakującego czasu. Dzięki temu bezustannie się rozwija stawiając sobie coraz to nowsze i odważniejsze wyzwania. Takim wyzwaniem stał się muzyczny projekt houseEssence, do którego zaprosił Dj'a Carlo oraz instrumentalistów: Maleo (conga & djembe) i Martineza (saksofon). houseEssence to prawdziwa mieszanka energetycznej muzyki clubowej oraz muzyki na żywo.
Primo Milla znalazł już swoją drogę i nie zamierza chodzić na skróty. Przeciwnie, wybiera mało uczęszczane ścieżki, jeszcze nie do końca wydeptane. Bo bez wyzwania nie ma natchnienia, a bez natchnienia nie ma artysty. Dlatego dziś, podpytywany przez młodych-zdolnych o to, jak spełnia swoje wielkie marzenia, odpowiada: "Trzeba się było ośmielić i spróbować. Bo przecież świat jest na wyciągnięcie ręki. Ale najpierw trzeba tę rękę samemu wyciągnąć do świata".
   Najbliższe wydarzenia w Sixty9 Club - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: ziutka
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD ziutka
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje