Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Lepiej Sprawdzić - 11.07.2008

Autor: Koval
dodano 12.07.2008
Lepiej Sprawdzić - 11.07.2008

Czyżby Czarna Perła podzieliła los statku ochrzczonego podobnie?


Jak sprawdziliśmy u źródła – menadżerów klubu - na chwilę obecną los klubu jest niepewny. Umowa wynajmu lokalu przy dworcu kończy się w sierpniu i jeśli nie dojdzie do porozumienia to zajdzie potrzeba zburzenia wystroju i pozostawienia go w stanie w jakim go zastano po „Lokomotywie". Póki co ostatecznej informacji nie ma. Jak tylko coś będziemy wiedzięć, to napewno Was poinformujemy na www.clubbing-szczecin.pl.
Stabilna sytuacja, jak narazie, wydaje się być w nowym miejscu – w klubie Bosun – przy alei Fontann. Tam dziś już możemy się wybrać na imprezę pod tytułem „Fountain“ właśnie. Muzyka jakiej możemy doświadczyć w tej świeżej miejscówce to klimat deep, minimal, techno czy house. Atutem tego miejsca jest możliwosc słuchania i zabawy w środku jak i na świezym powietrzu, co może stanowić ciekawą alternatywę na piątkowy wieczór klubowy. Przy stole mikserskim stanawać będą Daniel Zachodni i Kai Hanstett.
Na stałe też, w klubie Mezzoforte, zadomowił się dj Maru z Nu Music Lounge. Imprezki „Twisted Grooves“ kręcą się w miarę dobrze, i są w miare nową propozycją Mezzo. POZYTYWNA SELEKCJA to mieszanka stylów i dźwięków dla bardziej wymagających bywalców imprez tanecznych.
Mniej przyjemny obrót mają sprawy związane z Baltic Summer Festival, który dwa tygodnie temu odbył się w Szczecinie. Okazuje się że organizatorzy nie wywiązali się ze zobowiązań finansowych wobec artystów oraz firm zapewniających nośniki reklamowe. Kwoty są przerażająco duże, podobnie jak liczba poszkodowanych, więc problem jest znaczny.
Przestrzegamy zatem – biorąc udział w jakimkolwiek festiwalu, czy to jako artysta, zleceniobiorca lub wolentariusz – sprawdzajcie z kim macie doczynienia. Na pytanie czy gotówka wyparowała czy jest to niefrasobliwość organizatorów – postaramy się odpowiedzieć wkrótce.
Oryginalny plan na klub ma ekipa z Barrel-Whisky Bar. Otóż ktoś tam wpadł na pomysł, aby z tego miejsca zrobić pierwszą, oficjalną afterownie Szczecina. Dla niewtajemniczonych – już spieszę z podpowiedzią – After – to miejsce i czas, w którym już nie mamy ochoty na szaleństwo klubowe, ale do domu nam jeszcze nie spieszno… No i idąc za tą właśnie myślą pewnie menadżerowie w press-packu dla mediów zamieścili informację, że w tygodniu, klub jest otwarty od 16stej do 5 rano dnia następnego…
   Lepiej Sprawdzić - 11.07.2008 - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: Koval
avatar

O mnie
W serwisie od:
05.04.2007
Dodaj do znajomych

 
INNE OD Koval
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje