Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Złowili prawdziwy brylant tańca

dodano 11.07.2008
Złowili prawdziwy brylant tańca

Eliminacje do „You Can Dance” zostały zakończone. Mimo, że waliły na nie tłumy, tylko jednej dziewczynie udało się wprawić komisję w zachwyt.


Castingi do najnowszej edycji tanecznego show, które odbyły się w czterech miastach: Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie, przyciągnęły w większości wyszkolonych tancerzy. – „Coraz więcej osób przychodzi przygotowanych na castingi. Owszem zdarzają się tacy, którzy rozczarowują komisję, są pełni nonszalancji i wykazują się brakiem umiejętności warsztatowych. Ale na eliminacje przychodzą także osoby, które nas zaskakują”  – mówi Weronika Marczuk-Pazura, jurorka „YCD”, dla XOXO. Fani programu pamiętają na pewno najlepsze momenty z castingu. Pierwszy występ Macieja „Gleby” Florka czy Artura Cieciórskiego oraz takich indywidualności, jak niezapomniany Roland, który poruszył jury swoim dość oryginalnym wykonaniem. Czy tym razem pojawił się ktoś, kogo najbardziej zapamiętano?

– „W mojej głowie utkwiła niecodzienna dziewczyna. Śmiało stwierdzam, że to prawdziwy brylant, taka Doda tańca. Zachwyciła nas osobowością, poczuciem humoru i determinacją. Choć byli lepsi tancerze, daliśmy jej bilet do Barcelony, bo rozłożyła nas na łopatki” – wspomina Weronika Marczuk-Pazura.
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
znowu dla mnie nie istniejesz. tak jak 4 i pół miesiąca temu, cześć.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje