Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Diabełek z buzią aniołka

dodano 08.07.2008
Diabełek z buzią aniołka

To nie będzie kolejna sztampowa rola w cukierkowej komedii romantycznej! Ania Cieślik opowiada o swojej bohaterce w filmie „Jak żyć”.


Najnowsza produkcja w reżyserii Szymona Jakubowskiego, to nie jest kolejna komedia, na której widzowie śmieją się do rozpuku. Będzie w niej dużo ciepła, a historia dotyczy zwykłych ludzi. Główna bohaterka, Ewa, to artystka, wrażliwa i delikatna. Ile z bohaterki jest w Ani Cieślak? – „Mam nadzieję, że Ewy w Ani jest tyle samo, co Ani w Ewie” – śmieje się aktorka. – „Bardzo lubię tę postać. Mam wrażenie, że wymyka się szablonom. Bywa, podobnie jak ja, liryczna, chimeryczna i despotyczna, ale chce być szczęśliwa i jak kocha, to na całego”. I to właśnie miłość kieruje nią i motywuje do poświęceń. – „Żyje, jest i kocha całą sobą. Potrafi być cierpliwa i tolerancyjna, ale w sytuacjach ekstramalnych i ważnych nie odpuści, co czasami prowadzi do konfliktu i awantury. Nie powiem jednak, co może zdziałać uparta »baba w ciąży«, bo zdradziłabym niespodziankę”. Widzowie przekonają się o tym już 18 lipca, bo wtedy film „Jak żyć” wejdzie do kin.
wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: tomasz_albecki
avatar

Opis z moblo.pl
Moje serce jest zegarem, który odlicza aż znów spotka Ciebie.
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych

 
INNE OD tomasz_albecki
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje