Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Kiedy powstaną nasze stadiony na EURO 2012

dodano 31.12.2007
Kiedy powstaną nasze stadiony na EURO 2012
Ocena:

Zastanawiające jest kiedy ruszy budowa stadionów na EURO 2012. Do tej pory są prowadzone tylko rozmowy i przepychanki w rządzie. Nic nie drgnęło od czasu kiedy dowiedzieliśmy się o Mistrzostwach Europy w Polsce.


Stadion Dziesięciolecia jak stał tak stoi i niszczeje od nieużywania. W Gdańsku działka wytyczona na budowę stoi i porasta krzakami. Każde z miast potrzebuje kolosalnych pieniędzy na budowę stadionów, Gdańsk 640 mln., Wrocław 520mln., Poznań 46mln. Budowa stadionów nic nie zmienia potrzeba je jeszcze zapatrzeć w odpowiednią infrastrukturę, bazę noclegową. Jakoś nie wyobrażam sobie Stadionu Narodowego w Warszawie i dojazdu do niego tak jak w chwili obecnej. Gdzie miejsca parkingowe dla tak licznej ludności? Parędziesiąt tysięcy samochodów jadących na meczy i poszukujących miejsca do zaparkowania, taka sytuacja całkowicie sparaliżuje ruch dookoła stadionu i w całej stolicy.


W czasie Euro 2012 do Polski przyjedzie wielu kibiców z różnych krajów, powstaje pytanie gdzie się zatrzymają? Niema w Polsce tylu Hoteli. Przyjazd do polski paru set tysięcy ludzi całkowicie zapcha bazy noclegowe. Ludzie będą rezerwować hotele na dwa miesiące przed rozpoczęciem EURO, zapewne będzie popłoch i nie uda im się niczego zarezerwować.

Jedno jest pewne że Chińczycy wyrzuceni z Jarmarku Europa zarobią fortunę na koszulkach i gadżetach reprezentacji Polski.

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: michaljon
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD michaljon
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje