Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Czy zachowujesz się jak męska łajza?

dodano 18.01.2009

Dowiedz się dlaczego kobieta uznaje faceta za łajzę i nie będzie chciała się z nim spotykać albo go zostawi, nawet jeśli kiedyś go kochała.


Zaczniemy od pytania, które niedawno dostałem na mail
Cześć Uncle

Mam potworny problem zresztą jak większość z facetów;) Wszystko opiera się na moim inner game’ie. Powiem tak przystojniak ze mnie, tyle ze to nic nie daje, wiec zacząłem walczyć z moja osobowością.
Chciałem nabrać pewności siebie, dlatego zapisałem się na sztuk walki. Byłem znakomitym zawodnikiem a mimo to mój poziom pewności siebie nawet nie podskoczył centymetr, zupełnie jak relacje z kobietami… Mam dość artykułów na temat uwodzenia, ale nie mam na tyle jaj.
Czuje się zamknięty w kropce. Nie chce się żalić ale ostatnio laska powiedziała, że w niektórych sytuacjach zachowałaby sie bardziej męsko ode mnie… To dla mnie jedynie wskazówka żeby coś z tym zrobić.. Jak mam wydostać się z tej pułapki, proszę Ciebie Uncle Uwo o poradę?

Pozdrawiam


Ok. Może zanim powiem Ci trochę na temat tego, jak być bardziej pewnym siebie, zagłębie się trochę mocniej w temat problemu bycia mężczyzną (psychicznym problemie nie fizycznym).
Masz rację, że większość mężczyzn w dzisiejszych czasach ma problemy z przekonaniami na temat własnej osoby i tzw. poczuciem własnej wartości . Specjalnie poruszę trochę szerzej ten temat, ponieważ jest on kluczowy, jeśli chodzi o bycie atrakcyjnym mężczyzną dla kobiety i własne dobre samopoczucie.
Przyjrzyjmy się, dlaczego w ogóle kobieta stwierdza, że zachowujesz się niemęsko albo że nie masz jaj a przez to nie jest Tobą interesowna (lub traci zainteresowanie). Przyjrzyjmy się, co tak naprawdę powoduje, że kobieta potrafi powiedzieć albo pomyśleć o facecie: „ty cioto”, „ale z ciebie cipa” lub „jestem bardziej mężczyzną niż ty”.
Są pewne określone zachowania, które powodują, że kobieta myśli o Tobie, jako o łajzie. Są pewne charakterystyczne zachowania, które powodują, że wydajesz się dużo słabszy mentalnie i które powodują, że Twoja wartość w oczach kobiety diametralnie spada.. Chodzi mi o typowe zachowania:
Męskiej łajzy
Jakie są to zachowania i dlaczego tak negatywnie wpływają na to, jak postrzega Cię kobieta i co, o Tobie myśli?
Otóż tak. Przede wszystkim to jednym z najważniejszych zachowań, które musisz robić, żeby kobieta zaczęła uważać Cie za łajzę (nawet nieświadomie) to oddanie inicjatywy.
   Czy zachowujesz się jak męska łajza? - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: uncleuwo
avatar

O mnie
W serwisie od:
28.05.2008
Dodaj do znajomych

 
INNE OD uncleuwo
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje