Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Bóg przesadził? Na pewno nie !

Autor: WiXa
dodano 23.11.2008

'Długie nogi, niebieskie oczy, blond włosy..Ty to masz szczęście. Bóg przesadził, jak cię tworzył. Spójrz tylko na mnie.!'- patrzę...i co widzę?


    Ówczesne Polki nie mają wprawdzie podstaw, by uważać się za nieatrakcyjne, ale to im nie przeszkadza- krytykują w sobie wszystko i jeszcze więcej. Gdyby ktoś przeprowadził ankietę wśród przypadkowych kobiet zamieszkałych w naszym kraju (choć myślę, że nie tylko), moglibyśmy dowiedzieć się, że każda Polka ma zbyt grube nogi, za duży nos, jest troszkę za niska, ewentualnie ma pospolite włosy. A co z powszechnie znaną opinią, jak najbardziej pochlebną, że Polski uznawane są za jedne z najpiękniejszych kobiet?
     Zadbana kobieta jest piękna. Bez względu na figurę, kolor oczu, wzrost, karnację, włosy... Powinnyśmy uwierzyć, że wady, które potencjalnie dominują w naszym wyglądzie nad zaletami, dostrzegane są najczęściej tylko przez nas samych. To, co dla nas jest niedoskonałe, w oczach innej kobiety może stać się przedmiotem zazdrości, a w oczach mężczyzn czymś pociągającym, pięknym, wyjątkowym.
     O ile bardziej byłybyśmy szczęśliwe, gdybyśmy spróbowały spojrzeć na wady przez inny pryzmat. Pomyśleć o nich, ale w kategorii zalet. Warto zastanowić się, czy pewnych niedoskonałości nie możemy ukryć, przez wyeksponowanie atutów? A może właśnie wada stanie się naszym największym atutem?
     Jeżeli uwierzymy w siebie zmieni się także sposób, w jaki będą postrzegać nas inni. Oczarujemy innych niezwykłą aurą, pewnym chodem, podniesioną głową i wyglądem kobiety świadomej siebie, swojego ciała. Nie patrzmy na innych, lecz w pierwszej kolejności na siebie. Dostrzegajmy zalety. Jesteśmy piękne.
   Bóg przesadził? Na pewno nie ! - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: WiXa
avatar

Opis z moblo.pl
Dodał(a) plik multimedialny http://patrz.pl?1265...
W serwisie od:
19.12.2006
Dodaj do znajomych
Komunikator:

 
INNE OD WiXa
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje