Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 12.08.2010 przez Mirnal | TAGI: chicago, katastrofa, identyfikacja, prawo
Najpierw minister zdrowia, Ewa Kopacz, publicznie zapewniała, że polscy patomorfolodzy uczestniczyli w oględzinach i sekcjach zwłok. Okazało się jednak, że to nie była prawda.
 
Poszukiwanie źródła darmowej energii nie jest nową ideą i miało miejsce już od dłuższego czasu. Ludzie którzy się tym zajmowali nie zawsze byli uznani przez społeczność naukową i przez opinię publiczną.
 
dodano: 12.08.2010 przez wrzesniowamama | TAGI: kobiety, internet, dziecko
Mamy nam obiecywały, że przez cały drugi sierpniowy weekend będziemy malować rękami, puszczać bańki, grać w piłkę. I w sumie było wszystko, tyle że musieliśmy pozwolić co chwilę wsadzać sobie nogi w kalosze i ubierać pelerynki.
 
dodano: 10.08.2010 przez bonus1 | TAGI: zdrowie, rodzina, niesprawność, onz
Jest decyzja Sądu Okręgowego w sprawie Krzysztofa, skazanego w kwietniu na przymusowe leczenie psychiatryczne. „Zdaje się, że to wierzchołek góry lodowej, który nadal może spędzać nam sen z powiek” – mówi matka.
 
dodano: 10.08.2010 przez m.kaczmarek | TAGI: biznes, wydarzenia, rynek kolejowy
Komu zależy na upadłości ZNTK w Poznaniu? Czy jest szansa na wypłaty zaległych wynagrodzeń jeszcze w sierpniu? Związki zawodowe złożyły już dwa wnioski o upadłość ZNTK SA, tymczasem zarząd chce zrestrukturyzować firmę.
 
dodano: 10.08.2010 przez bonus1 | TAGI: farmaceutyka, oszustwo, nauka, depresja
Czym jest depresja, wie pewnie każdy. Ale co kryje się za tym słowem tak naprawdę, nie wszyscy rozumieją. Wywiad z psychologiem, psychoterapeutą, autorem, Jarosławem Stukanem o jego nowej książce:
 
dodano: 10.08.2010 przez marek_neoma | TAGI: einstein, cytat, marek matysiak, neoma
Czy nie jest tak, że dziwi nas coraz mniej rzeczy? Że ekscytujące wydaje się nam tylko to, co niemożliwe? Że nie dostrzegamy cudów, które dzieją się tuż obok nas. Czy jesteśmy coraz bardziej obojętni?
 
dodano: 06.08.2010 przez faktarte | TAGI: ekspert, promedica24, skóra, zdrowie
Podrażnienia skóry i błon śluzowych to jedne z najczęściej występujących przypadłości chorobowych. Zapobieganie im oraz właściwa pielęgnacja skóry, są niezwykle ważne szczególnie w przypadku osób chorych.
 
dodano: 05.08.2010 przez Damian Żuchowski | TAGI: prawo, plemiona, przemoc, prawa człowieka
Czwarta i ostatnia część artykułu: Czy rzeka Xingu stanie się rzeką krwi?
 
dodano: 05.08.2010 przez pablopl123 | TAGI: mistrzostwa karate, shotokan, kyokushin, karate
Karate z pozoru jednorodne, wewnątrz jest mocno podzielone. Najnowsza inicjatywa OMK - Otwartych Mistrzostw Karate jest szansą na zmianę.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje