Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 06.09.2011 przez metamorfozadiety | TAGI: dieta, artykuły, skóra, dietetyk
Czy nasza dieta ma wpływ na wygląd skóry? Jak zahamować jej starzenie i na co zwrócić szczególną uwagę? Które produkty spożywać? Zapraszam do przeczytania artykułu!
 
dodano: 06.09.2011 przez brandtransactions | TAGI: marketing, strategia, zarządzanie, biznes
Firma, która ma wiele marek, może precyzyjnie budować oferty dla wybranych segmentów klientów. Jeżeli ma ich za dużo, rodzą się kłopoty w zarządzaniu skomplikowanym portfelem. Jak zbudować architekturę portfolio z optymalna ilością marek.?
 
dodano: 06.09.2011 przez brandtransactions | TAGI: biznes, inwestycje, patent, wynalazki
Dzięki IP firmy mogą zwiększyć efektywność operacyjną aby firma była bardziej konkurencyjna na rynku. Można także zbudować wartość spółki, wykorzystując do tego IP a następnie drożej ją sprzedać. Składowe budowania wartości firmy.
 
dodano: 05.09.2011 przez maciej_kusmider | TAGI: dieta, odchudzanie, suplementy diety
Suplementy diety stają się coraz bardziej popularne. Jednak często łykamy je bez zastanowienia. Dlaczego gromadzimy tkankę tłuszczową?Czy suplementy rzeczywiście pomagają nam się jej pozbyć?
 
dodano: 05.09.2011 przez agnieszka-startbull
Materiał WPC zyskuje coraz większą popularność w budownictwie. Zainteresowanie nim widać szczególnie w sezonie letnim. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, jak nasza kompozytowa podłoga na tarasie wyglądać będzie po jesieni i zimie?
 
dodano: 05.09.2011 przez metamorfozadiety | TAGI: dieta, owoce, warzywa, odchudzanie
Pijąc soki możemy poprawić swój sposób odżywiania. Jakie soki wybierać i ile pić w ciągu dnia? Które soki są najzdrowsze?
 
dodano: 05.09.2011 przez radol21 | TAGI: sklep komputerowy, komputery pc
W zamierzchłych czasach poprzedniego stulecia nie było tego dylematu - królowały komputery stacjonarne. Notebooki, jeśli były dostępne, to były drogie, ciężkie i bardzo mało wydajne.
 
dodano: 02.09.2011 przez bodm | TAGI: religia, kościół katolicki
O ile sobie dobrze przypominam, to żyję w Państwie świeckim w którym powinien istnieć rozdział Państwa od kościoła.
 
dodano: 02.09.2011 przez zarowkamarketing.pl | TAGI: szkoła, uczeń, nauka
Kilka lat temu uczeń wybierając się do szkoły miał ze sobą plecak pełen książek i zeszytów, dzienniczek i kilkanaście złotych na drobne wydatki. Dziś dzienniczki zastąpiły e-dzienniki, a kieszonkowe wypłaca się z bankomatu za pomocą kart.
 
dodano: 02.09.2011 przez Michael_7 | TAGI: szkoła, uczeń, nauka, klasa
Początek roku szkolnego. Przygotowujemy wyprawki dla swoich najmłodszych pociech, a starsze dzieci z niecierpliwieniem oczekują spotkania z kolegami ze szkolnych ławek. Warto zatrzymać na dłużej te chwile.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje